КАФЕ "БІСТРО"


Шановні Гості та відвідувачі оздоровчого комплексу “Жайворонок”!

Запрошуємо Вас відвідати кафе «Бістро», яке  находиться на нижньому поверсі корпусу «Д».  Чекаємо всіх Гостей Готелю «Жайворонок», відвідувачів кремнієвого басейну та джакузі.  До Вашої уваги найсмачніші страви від наших щирих кухарів.

В кафе Ви можете скуштувати страви української, угорської та європейської кухні.  Пропонуємо великий вибір перших та других страв, салатів, фірмових десертів та напоїв, таких  як Бограч-гуляш, Борщ,  Лоці-печене,  Чірке-попрікаш, смажена риба, смачні профітролі  та яблучний штрудель, компоти, узвари, тощо.   У нас в кафе завжди є вибір дієтичних та пісних страв.  Тут знайдуть свою улюблену страву і наймолодші гості нашого комплексу! Парові котлетки, пюре та солодкі смаколики дуже сподобаються малечі, спеціально для якої ми підготували  зручні дитячі стільці.

Кафе «Бістро» працює у двох напрямках – з 7.30 до 10.00 проводяться сніданки, а з 11.00 до 17.00  – обіди.

Також приймаємо групові замовлення для корпоративних свят і семінарів, кількістю до 80 осіб. Під час конференцій, під індивідуальне замовлення організовуємо кава-брейки.

«Бістро» – це вишукане кафе для відпочинку, проведення христин, дитячих днів народжень та невеличких свят! Наші кухарі врахують всі Ваші побажання і складуть меню, яке відповідає рівню вашого заходу.

З радістю чекаємо на Вас!

Довідки за телефоном – 38(066) 537-42-10