ВИННИЙ ПОГРІБ


Під час перебування в оздоровчому комплексі “Жайворонок” у Вас буде унікальна можливість відвідати знаменитий винний погріб, висічений в скелі

Розташувався погріб з правого боку від заїзду, там де знаходиться ресторан – знайти його буде дуже легко.

Похід в винний погріб стане для Вас приємною дегустацією напоїв з відмінною витримкою. Адже БЕРЕГІВСЬКЕ виноробство сягає своїм корінням в далеке минуле. Сам погріб був створений ще в XVI столітті, і ми й досі дотримуємося традицій у виготовленні закарпатського вина, в чому Ви зможете переконатися особисто.

Відвідувачам пропонується широкий вибір напоїв – витримані вина в бочках допоможуть поринути в часи могутніх королів і відомих гетьманів, а молоде вино дозволить оцінити сучасне виноробство. Берегівські винороби використовують унікальні методики, що дає їм можливість створювати неповторні напої, які не зустрінеш більше ніде.

Дегустаційний зал оформлений в незабутньому етнічному стилі, який налаштовує на те, щоб спробувати вино.

Цінителям справжніх шляхетних напоїв випаде можливість ознайомитися з рідкісними закарпатськими сортами вин, смачними настоянками з насиченим смаком.

Завдяки зручному розташуванню погребу в скелі Ви завжди можете розраховувати на прохолодне вино, адже там, за природніх умов, весь час підтримується необхідна температура 12-13° C.

Відвідати винний погріб можуть всі бажаючі – проживати в готелі необов’язково. Приходьте до нас, щоб ознайомитися з виноробними традиціями Закарпаття!

Ми чекаємо Вас з 10:00 по 22:00. Деталі за телефоном +38 095 033 49 43.

ВИННА КАРТА


ВИННА КАРТА ЖАЙВОРОНОК2