Де зустріти Новий 2019 Рік

8435738434875389

Зараз існує велике різноманіття видів зимового відпочинку і якщо Ви замислюєтесь над тим «де зустріти Новий 2019 рік в Україні», наша стаття буде дуже корисною для Вас. Звісно, найпростіший спосіб – це замовити тур в туристичному агентстві, але якщо для Вас є пріоритетним нестандартний зимовий відпочинок в Україні, треба буде витратити достатньо часу на пошуки. Ми спростимо цю задачу і запропонуємо один дуже цікавий варіант.

 

Новий рік в Україні

Спростовуючи думку, що в Україні немає місць, де можно отримати висококласний сервіс і гарно відсвяткувати свята, з повною упевненістю заявляємо – це не так. І мова зараз не про стандартний відпочинок у Карпатах чи гастро тури по містах країни.  Перебуваючи постійно в своєму рідному місті, ми навіть не уявляємо які прекрасні місця є в нашій країні.

 

НГ1

 

Одним із таких місць є термальні води, які дозволяють купатися весь рік! Дані термальні джерела розташовані на Закарпатті в місті Берегово. Уявіть чарівний Новий Рік в великому сучасному комплексі, в якому можна відвідати природні джерельні купальні, вода в яких піднімається зі свердловин глибиною 1150 м. Така вода є корисною і підігрівається природним шляхом у надрах землі, де приховані найдавніші вулканічні породи. Такий відпочинок на Новий Рік Вам запам’ятається на завжди!

 

Програма на новий рік та Новорічні тури в Закарпаття

Отже, сподіваємося, що на питання де зустріти Новий 2019 рік в Україні ми дали принаймні одну відповідь, яка стане для вас у нагоді. Що стосується програми, то гадаємо, що неможливо розробити одне універсальне свято, яке задовольнить кожного, незалежно від віку і вподобань, тому, якщо Ви оберете відпочинок в комплексі, в якому є різні варіанти дозвілля, ваша зимова відпустка принесе вам набагато більше задоволення.

 Оздоровчий комплекс “Жайворонок” запрошує зустріти Новий 2019 рік у веселій і теплій атмосфері. До Вашої уваги святкова програма, безліч закарпатських смаколиків, ведучі-аніматори та багато цікавих сюрпризів!

новорічні тури на закарпаття

 

Новий рік в оздоровчому комплексі «Жайворонок»

«Жайворонок» – це сучасний комплекс, який пропонує багато розваг, які задовольнять найрізноманітніші смаки. Тут ви зможете не просто весело і нестандартно зустріти Новий Рік, але і влаштувати собі різнобічний зимовий відпочинок на Закарпатті.

 

новий рік в берегово

 

Ми пропонуємо нашим Гостям наступні види відпочинку:

  • Єдиний в Україні критий термальний басейн, вода в якому має цілющі властивості і наповнить Вас енергією на весь наступний рік!
  • Соляна кімната, де можна поповнити організм корисними мікроелементами
  • Традиційна лазня, що вмить позбавить Вас від втоми!
  • Турецький Хамам, після якого можна зануритись в приємні води басейну
  • Spa-послуги, які допоможуть розслабитися і відчути справжній приємний смак життя
  • Винний погріб висічений у скелі,де можна спробувати найсмачніши вина

 

На території комплексу розташовані два готелі з сучасними комфортними номерами різного класу, бари, ресторани і кафе. Подаруйте собі та своїм близьким частинку щастя і отримайте заряд енергії , яка допоможе реалізувати всі Ваші плани в наступному році!

 

 

Ми знаходимося за адресою
Закарпатська обл., м.Берегово, вул.Шевченка, 112. GPS-координати: 48°12’46.39”N, 22°39’28.62”E