РЕСТОРАН


Ресторан «Pachirta» пропонує великий вибір страв та напоїв

Тут кожен гість зможе знайти саме те, що йому до вподоби. Адже ми готуємо страви української, угорської та європейської кухні. Тут Ви зможете скоштувати угорський суп-гуляш бограч, український борщ чи грибний крем-суп, який полюбляють французи. Також до вашої уваги широкий вибір автентичних страв, притаманних саме закарпатському регіону. Одною з родзинок закладу є хоспер, де готуються різноманітні м’ясні страви на відкритому вогні.

З п’ятниці по неділю вас розважатимуть наші музики, котрі зможуть задовольнити смаки, навіть, найвибагливіших меломанів.

У нас ви зможете відсвяткувати найрізноманітніші визначні події у вашому житті, спеціально для вас ми підберемо бенкетні страви на будь-який гаманець, смак та фантазію. До вашої уваги велика і простора бенкетна зала, де може розміститись більше, ніж сто осіб; затишна мала зала (на 15-20 чол.), а також велика і простора багаторівнева літня тераса. Для гостей, котрі не уявляють себе без цигарок, працює зала для курців.

З 21 листопада на Гостей нашого ресторану чекає нове меню. До Вашої уваги: куриця “Будапешт”, чілагаш, філе сома з цукіні під гарбузовим соусом, фрікасе з кролика, рокот-крумплі, фреш-салат, грін-салат, різото з овочами, яблоко в грілі, морозиво фрі та ще ціла дюжина смаколиків!

Замовлення столиків та більш детальна інформація за телефоном +38(095)305-42-80

меню жайворонок новости

Замовлення столиків та більш детальна інформація за телефоном 0953054280

menu_rest