РЕСТОРАН


Оригінальний екстер’єр закладу не дасть вам пройти повз.

На території оздоровчого комплексу «Жайворонок» розташувався відмінний ресторан з приємним інтер’єром і живою музикою. Знаходиться він в східному крилі, з боку заїзду.

Ресторан в Берегово відомий тим, що пропонує своїм відвідувачам багатий вибір страв закарпатської кухні, яка увібрала в себе кулінарні традиції Угорщини, України, Румунії і Європи в цілому. Багатонаціональний склад населення Закарпатської області зумовив і різноманітність кухні, а тому у Вас буде можливість спробувати:

 •  

  Традиційні українські страви: борщ, вареники, деруни та багато іншого;

 •  

  Угорський бограч, боб-гуляш, банош, лоці-печене;

 •  

  Унікальні страви від шеф-кухаря, серед яких як угорська кухня, так і європейська – медальйони з овочами гриль і соусом «Демі-глас», кролик в сметанному соусі, куряче філе гриль з соусом «Капучіно»;

 •  

  Страви на мангалі (овочі, птиця, дичина, свинина, риба);

 •  

  Страви із сезонних свіжих овочей та фруктів.

На території закладу є також винний погріб, який має в своєму розпорядженні дегустаційну залу. Вам представиться унікальний шанс спробувати молоді вина та рідкісні вина з багаторічною витримкою. Благородні напої ідеально підійдуть до страв, приготованих на мангалі. Європейська кухня здасться вам зовсім іншою, якщо Ви замовите собі келих тутешнього вина. Ця трапеза назавжди залишиться у вашій пам’яті!
Ресторан пропонує вам просторий зал (на 130 місць), банкетний зал (на 20 осіб) і балкон-терасу. Крім того, є чудова багаторівнева вулична тераса (на 70 місць).

Ми працюємо з 08:00 до 24:00.

Запрошуємо Вас відкрити для себе унікальні кулінарні традиції Закарпаття!

Замовити столик можна по телефону +38 095 305 42 80.

menu_rest