Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»

це сучасний центр який в основному базується на фізіотерапії, а також пропонує карбоксітерапію, та термальні (бальнеологічні) ванни.

Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
Фізіотерапія – це прекрасна альтернатива медикаментозному лікуванню, яка не має побічних ефектів і, зазвичай, має більш сильний лікувальний ефект.

Фізіотерапевтичні процедури передбачають використання малих доз того чи іншого фізичного фактору. Це виключає можливість передозування або негативного впливу на органи і системи. Крім того, в тих випадках, коли використовувати медикаменти не можна через наявність протипоказань, фізіотерапія використовується без страху та ризику. Центр здоров’я «Жайворонок» використовує техніку BTL яка є одним з основних світових виробників медичного обладнання.

Прочитайте повністю

В нашому «Центрі здоров’я» ви можете отримати такі фізіотерапевтичні процедури:

А також термальні ванни (бальнеологічні) які є справжньою гордістю оздоровчого комплексу «Жайворонок» і його родзинкою є термальна вода. Вона має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості, які чудово поєднуються із фізіотерапевтичними процедурами. Такий ефект досягається за рахунок того, що термальні ванни заповнюються природною мінеральною водою безпосередньо з термальних свердловин і температура якої складає 36.6 градусів цельсія.

Магнітотерапія BTL

Магнітотерапія – фізіотерапевтичний метод лікування, завдяки якому відбувається вплив магнітного поля на тканини людини. Магнітотерапія здійснюється на сучасному обладнанні BTL. Апарат генерує імпульсне та постійне магнітне поле зі спеціальною FMF технологією (технологія сконцентрованого магнітного поля).

Після 5-10 сеансів високоінтенсивної магнітотерапії BTL 87% пацієнтів відзначають значне зменшення больових відчуттів.
Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
Що дає магнітотерапія?
зняття набряку та запалення; прискорення відновлювальних процесів; усунення болю та м’язових спазмів; розширення та підвищення еластичності судин. підвищується загальний тонус організму, працездатність; покращується обмін речовин та водно-сольового балансу; тканини краще збагачуються киснем та поживними речовинами.

Ударно-хвильова терапія БТЛ

Ударно-хвильова терапія є одним з найбільш ефективних методів лікування захворювань опорно-рухового апарату і хронічних болів м’яких тканин. Проводиться за допомогою апарату BTL -6000 SWT TOPLINE, виробленого у Великобританії!

Ударно-хвильова терапія покращує рухливість суглобів, прискорює і стимулює кровообіг в пошкоджених тканинах, сприяє руйнуванню і виведенню відкладень солей, покращує мікроциркуляцію і знімає больові відчуття вже під час першого сеансу лікування. Це найбільш ефективний фізіотерапевтичний метод лікування за допомогою акустичних хвиль, без оперативного втручання. Акустична хвиля передає великий потік енергії в хворобливу область. Даним апаратом генерується радіальна хвиля (м’якша ударно-хвильова терапія), розроблена для поверхневого лікування.

Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
Основні ефекти ударно-хвильової терапії:
регенерація і відновлення тканини; неоваскуляризация і ангіогенез; знеболювання, м’язова релаксація; розкладання кальцифікованих фібробластів.
Основні параметри терапії:
інтенсивність імпульсу 1-5 (Бар); частота імпульсу (Гц) 5-15; кількість імпульсів в 1 сеансі: 1500-6000 залежить від площі лікування; частота сеансів: кожні 2 дні (можливо частіше); кількість процедур 3-6 це рекомендації по протоколу.

Електротерапія BTL: принцип дії, застосування, переваги та протипоказання

Електротерапія – один із функціональних розділів апаратної фізіотерапії. Прилади для електротерапії марки BTL відрізняються якістю та сучасним дизайном. Це сучасне обладнання, що відповідає міжнародним стандартам.

Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
Принцип дії апарату

Електротерапія проводиться за допомогою апарата BTL, що генерує постійні або імпульсні струми різної частоти. Вони впливають на тканини, викликаючи такі ефекти:

 • запускаються оздоровчі реакції;
 • організм швидше відновлюється після травм;
 • покращення трафіку тканин.

Прилад генерує більше 200 видів струмів , наприклад:

 • діадинамічні;
 • імпульсні;
 • гальванічні;
 • фарадичні та ін.
Лікування електротерапією проводиться на різних звукових частотах. Низькочастотна фізіотерапія заснована на вплив струму низької напруги, високочастотна – на застосуванні змінного струму високих частот. Застосування електротерапії

Апарати, що генерують високочастотний та низькочастотний струм, використовуються у різних медичних напрямках:

 • для зменшення болю після переломів, забитих місць, а також при радикуліті, остеохондрозі;
 • з метою лікування соматичних захворювань ШКТ, сечостатевих органів, серця, судин;
 • для виведення кінцевих продуктів обміну речовин із клітин;
 • у косметології, наприклад, для видалення пігментних плям, з метою омолодження та ін.
Переваги електротерапії ЗМЕНШЕННЯ ГОСТРОГО ТА ХРОНІЧНОГО БОЛЮ; ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ; СКОРОЧЕННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ; СТИМУЛЯЦІЯ РОБОТИ М’ЯЗОВИХ ВОЛОКОН ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ ПРИЛАДУ; СТАБІЛІЗАЦІЯ РОБОТИ ВЕГЕТАТИВНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ;
Протипоказання: ЕПІЛЕПСІЯ;КРОВОТЕЧІ; НОВОУТВОРЕННЯ РІЗНОЇ ЕТІОЛОГІЇ; ПІДВИЩЕНА ТЕМПЕРАТУРА; ГНІЙНИЧКОВІ ІНФЕКЦІЇ; ГІПЕРТОНІЯ 3 СТУПЕНЯ; НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ СТРУМІВ;

Ультразвукова терапія: механізм дії, сенс методу, показання та протипоказання

Ультразвукова терапія BTL – це дія з лікувальною та профілактичною метою на організм людини механічних коливань ультрависокої частоти. Їхнє проникнення поширюється на глибину до 6 см, викликаючи зміни, що зумовлюють цілющий ефект.

Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
Механізм дії

Лікування ультразвуком тісно пов’язане з діями, які він робить на тканині:
мікромасаж – механічну хвилю можна порівняти з клітинним масажем (вплив на клітинному рівні). Вона сприяє руху міжтканинної та внутрішньотканинної рідини, прискорює обмінні процеси, стимулює функціонування органів;
утворення та виділення теплової енергії призводить до активізації біохімічних реакцій та дифузних процесів, поліпшення мікроциркуляції, стимулювання синтезу необхідних організму речовин.

Основні параметри терапії:
покращується кровообіг на клітинному рівні; відновлюється нервова збудливість, функціонування периферичної нервової системи; усуваються спазми, набряклість, запальні процеси; біль стає меншим; підвищуються захисні властивості організму; розсмоктуються чи стають більш еластичними рубці.
Сенс методу

Ультразвук допомагає глибокому проникненню лікарських речовин у тканини (ультрафонофорез). Без його впливу мазі, розчини проникають не більше ніж на 0,15 – 0,2 см, а з ультразвуком – на 2-5 см. Переважно використовуються мазі, наприклад, чудово поєднується ультрафонофорез із гідрокартизоном. Лікарська речовина виявляється в тканинах за годину, а через 10 годин концентрація препарату досягає максимального вмісту. Його дія триває кілька діб. Таким чином, терапевтичний ефект від препарату посилюється, при цьому на побічні ефекти ця властивість ультразвуку не поширюється.

Показання до призначення патології суглобів: артрози, артрити; ПАТОЛОГІЇ СЕЧОВИВІДНОЇ ТА СТАТЕВОЇ СИСТЕМ: ПАТОЛОГІЇ ЗВ’ЯЗОК ТА М’ЯЗІВ – ЗАПАЛЕННЯ, КОНТРАКТУРИ; ЗАХВОРЮВАННЯ ПЕРИФЕРИЧНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, НАПРИКЛАД, НЕВРИТ; ЗАХВОРЮВАННЯ ХРЕБТА – ОСТЕОХОНДРОЗ; ПІСЛЯОПІКОВІ, ПОСТТРАВМАТИЧНІ ТА ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНІ РУБЦІ; ПРОСТАТИТ, АДНЕКСИТ ТА ІН; ПОСТ-ІН’ЄКЦІЙНІ УЩІЛЬНЕННЯ; УЩІЛЬНЕННЯ ЯК ІНФІЛЬТРАТІВ.
Протипоказання: ТЯЖКІ ЗАХВОРЮВАННЯ СЕРЦЯ ТА СУДИН; ВАГІТНІСТЬ ТА ПЕРІОД ЛАКТАЦІЇ; ЗАПАЛЕННЯ ВЕН З УТВОРЕННЯМ У НИХ ТРОМБУ; ОСТЕОПОРОЗ; ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ; ОНКОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ; ВСІ СТАНИ, КОЛИ ЗАБОРОНЕНО НАГРІВАННЯ ТА КОЛИВАННЯ ТКАНИН.

Лазеротерапія – ЛАЗЕР ВИСОКОЇ ІНТЕНСИВНОСТІ

Технологія лазера високої інтенсивності (HIL) заснована на широко відомій низькоінтенсивній лазерній терапії. Висока потужність і можливість вибору оптимальної довжини хвилі дозволяє досягти глибокого проникнення тканини. Лазер високої інтенсивності – це потужний і не викликає звикання спосіб усунення болю. Природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект) допомагає прискорити загоєння та регенерацію. HIL особливо ефективний у лікуванні спортивних травм, таких як розтягнення м’язів і зв’язок, та болю в спині, спричинених міжхребцевою грижею або травмами шийного відділу.

Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
МЕДИЧНІ ЕФЕКТИ

Лазер високої інтенсивності може використовуватися у двох режимах – імпульсному та безперервному. Ці режими по-різному впливають на тканини та дають різні ефекти. До них входять біостимуляція, зменшення больових відчуттів, протизапальний та тепловий ефекти, а також міорелаксація.

Імпульсний
 • Аналгетичний ефект
 • Стимуляція мікроциркуляції
 • Протизапальний ефект
Безперервний
 • Біостимуляція
 • Термічний ефект
 • Розслаблення м’язів.
ПОКАЗАННЯ
Спортивні травми Тригерні точки Міжхребцева грижа Біль у шиї Біль у попереку Артроз колінного суглоба Розтягнення м’язів

Карбоксітерапія (від фрази «carboxy therapy»)

являє собою сучасну методику для омолодження і оздоровлення шкіри. Метод не має аналогів і вважається одним з найефективніших, безболісних в своєму роді. З його допомогою можна не просто відновити природний зовнішній вигляд шкірних покривів, але і позбутися від застійних процесів в тканині шкіри і різних трофічних порушень.

Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
Механізм дії

Процедуру також часто називають пневмоакупунктурою і в її рамках проводиться введення в організм людини вуглекислого газу в особливій концентрації. Така терапія дозволяє:

 • нормалізувати колір, підвищити тонус шкіри і її пружність;
 • розгладити зморшки на шиї, обличчі, в області декольте;
 • зміцнити ділянки шкіри, які обвисли (руки, живіт, підборіддя);
 • у косметології, наприклад, для видалення пігментних плям, з метою омолодження та ін.
 • надати ліполітичний ефект на відкладення жиру;
 • прибрати рубці після хірургічних і пластичних втручань;
 • позбавити область навколо очей від темних кіл;
 • ефективно боротися з целюлітом.
 • у косметології, наприклад, для видалення пігментних плям, з метою омолодження та ін.
Газові уколи — найпоширеніший метод карбоксітерапії, але доставка вуглекислого газу в організму може проводитися також і за допомогою сухих ванн.

Після проходження повного курсу терапії спостерігаються такі ефекти:

 1. помітно поліпшується якість і структура епітелію;
 2. повністю зникають дрібні зморшки, а великі стають ледве помітними;
 3. овал обличчя «випрямляється» — стає більш чітким;
 4. зникають не тільки темні кола, а й «мішки» під очима;
 5. стає практично непомітною пігментація шкіри;
 6. сальні залози починають працювати з нормальною інтенсивністю;
 7. проходять застійні явища і набряки.
Переваги

Уколи з вуглекислим газом мають наступні переваги перед альтернативними методиками лікування:

 • в процесі проведення карбоксітерапії пацієнт майже нічого не відчуває;
 • після процедури немає потреби проходити реабілітацію і відновлення;
 • немає ніяких обмежень за віком, так як методика відрізняється ще й безпекою;
 • перший ефект можна відчути буквально після 1-2-х процедур;
 • якщо немає протипоказань, не доведеться чекати ніяких ускладнень;
 • вуглекислий газ швидко виводитися з організму через легені і нирки.

Зрозуміло, процедура не здатна повністю позбавити людину від будь-якого захворювання, якщо крім неї пацієнт не проходить ніякого іншого лікування. Тому доктори завжди призначають газові ін’єкції в рамках комплексної терапії, разом з іншими лікувальними заходами.

ПОКАЗАННЯ ДО КАРБОКСІТЕРАПІЇ

Пневмоакупунктура в 99% випадків призначається пацієнтам, які страждають від найрізноманітніших недуг і естетичних проблем шкіри. Але ефективність методика показує також при:

ХРОНІЧНИХ БОЛЯХ В СУГЛОБАХ, ЯКІ СУПРОВОДЖУЮТЬСЯ ДЕГЕНЕРАТИВНИМИ ПЕРЕТВОРЕННЯМИ: АРТРИТ, ОСТЕОХОНДРОЗ, МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА; НЕДУГАХ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ; ЗАХВОРЮВАННЯХ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ; БОЛЮ НЕЯСНОГО ПОХОДЖЕННЯ; ПОРУШЕННЯХ В РОБОТІ М’ЯЗІВ: АТРОФІЯ, МІОЗИТ; ЗАХВОРЮВАННЯХ ВЕН; НЕПРАВИЛЬНІЙ РОБОТІ РЕПРОДУКТИВНОЇ СИСТЕМИ; ЦЕЛЮЛІТІ; РУБЦЯХ, ШРАМАХ, НАБРЯКАХ І ІНШИХ ДЕФЕКТАХ НА ШКІРІ.

Як і у всіх терапевтичних методик, у газових ін’єкцій є свої плюси і мінуси. Тому, крім прямих показань до проведення пневмоакупунктури, у неї є і ряд протипоказань.

Протипоказання:

Коли процедуру проводити заборонено:

ПРИ ГОСТРИХ ІНФЕКЦІЙНИХ УРАЖЕННЯХ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ; ПІД ЧАС ЗАГОСТРЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ДЕРМАТОЛОГІЧНИХ НЕДУГ; В ПЕРІОД ВИНОШУВАННЯ ДИТИНИ І ПІД ЧАС ГОДУВАННЯ ГРУДЬМИ; ПРИ ЕПІЛЕПСІЇ; ПРИ ВІДКРИТИХ РАНАХ, ПЕРЕЛОМАХ, ГАНГРЕНИ; ПРИ ГОСТРІЙ НИРКОВІЙ НЕДОСТАТНОСТІ.

У всіх інших випадках процедура абсолютно безпечна для організму людини і дозволяє швидко позбутися від вищеописаних проблем.

Термальні ванни (бальнеологічні)

Справжньою гордістю оздоровчого комплексу «Жайворонок» і його родзинкою є термальна вода. Вона має унікальні властивості. Такий ефект досягається за рахунок того, що термальні ванни заповнюються природною мінеральною водою безпосередньо з термальних свердловин.

Центр здоров’я оздоровчого комплексу «Жайворонок»
ТЕРМАЛЬНА ВОДА ПОКАЗАНА ЛЮДЯМ, СТРАЖДАЮЧИМ ЗАХВОРЮВАННЯМИ:
ОПОРНО-РУХОВОЇ СИСТЕМИ (АРТРИТ, АРТРОЗ, ПОЛІАРТРИТ, ОСТЕОХОНДРОЗ, НАСЛІДКИ ПОШКОДЖЕНЬ КІСТОК, М’ЯЗІВ І СУХОЖИЛЬ); СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ (ГІПОТОНІЯ, ГІПЕРТОНІЧНА ХВОРОБА І-ІІ СТУПЕНЯ, АТЕРОСКЛЕРОЗ, ФЛЕБІТИ); НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ (РАДИКУЛІТ, ІШІАС, НЕВРОЗИ, НЕВРАСТЕНІЯ, МІГРЕНЬ, БЕЗСОННЯ). РЕАБІЛІТАЦІЯ В ПОСТ КОВІДНИЙ ПЕРІОД.