КАФЕ "БІСТРО"


Шановні Гості оздоровчого комплексу “Жайворонок”!

Запрошуємо Вас відвідати кафе «Бістро», яке знаходиться на нижньому поверсі корпусу «Д». Головна перевага нашого кафе – смачні й різноманітні страви, порівняно невисока ціна і швидке обслуговування.
Ми пропонуємо великий вибір салатів, перших та других страв, фірмових десертів та напоїв, таких як бограч-гуляш, борщ, лоці-печене, чірке-попрікаш, фрикасе зі скумбрії, смажений хек, сирні запіканки, млинці, смачні профітролі та яблучний штрудель, компоти, узвари, тощо. У нас завжди є вибір дієтичних та пісних страв.

У  кафе «Бістро» здійснюється регулярне оновлення позицій страв.

Тут знайдуть свою улюблену страву і наймолодші гості нашого комплексу! Парові котлетки, пюре та солодкі смаколики дуже сподобаються малечі, спеціально для якої ми підготували зручні дитячі стільчики.
Велика пропускна здатність кафе дозволяє приймати туристичні групи, організовувати обіди бізнес класу, обслуговувати проведення конференцій. Забезпечуємо також надання додаткових послуг (безкоштовна парковка, їжа на винос, кейтеринг та ін.).

Графік роботи закладу:  Сніданки: 7.30 – 10.00;  Обіди: 11.00 – 17.00

меню бистро

 

Меню кафе "Бістро"


До уваги керівників туристичних груп! Ви можете замовити харчування групи в кафе “Бістро”, обравши страви з пропонованого меню, за тел. +38(066) 537-42-10

меню бістро

З радістю чекаємо на Вас!

Довідки за телефоном – 38(066) 537-42-10