«ЖАЙВОРОНОК»

Це унiкальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

Оздоровчий комплекс «Жайворонок» – це відмінне місце для відпочинку на Закарпатті. Тут Ви зможете зануритися в багатонаціональний колорит, яким славиться Закарпатська область, і набратися яскравих вражень.

Комплекс був заснований в 2003 році, тому він стане гарною альтернативою старим санаторіям – сучасний дизайн гарантує вам комфортні умови проживання. Свіже повітря, мальовничі пейзажі і різноманітність пропонованих процедур забезпечують ефективне оздоровлення наших гостей.

Знаходиться «Жайворонок» в м. Берегово, вул. Шевченка, 112 (GPS-координати: 48 ° 12’46.39 “N, 22 ° 39’28.62” E). Вдало розташувавшись в горах, комплекс займає вигідне положення між природою і цивілізацією – Ви завжди зможете прогулятися по околицях, забувши про повсякденну метушню, або вийти в місто при необхідності.

Про нас

тIшимо своIх постояльцIв уже понад 20 рокIв
Ми пропонуємо корисне і цікаве проведення часу для молоді, сімейних пар, літніх людей. Унікальні лікувальні процедури сприяють зміцненню імунітету, позбавлення від недуг, та гарантують чудовий настрій. В нашому комплексі є все необхідне для гарного відпочинку.

На території оздоровчого комплексу розташований готель с комфортними сучасними номерами класу “стандарт”, “напівлюкс” та “люкс”. Заклади харчування комплексу пропонують широкий вибір страв європейської, української та угорської кухні на будь-який смак.

Гостям оздоровчого комплексу “Жайворонок” доступне відвідування: термальних басейнів, римської бані та лазні на дровах, соляної кімнати. В нашому комплексі Ви зможете відвідати різноманітні spa та косметологічні процедури направлені на поліпшення стану нервової системи та вдосконалення зовнішності.

Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Пропонуємо Вам відпочинок, який об’єднує оздоровлення і повний релакс. Чекаємо Вас в будь-який час!

Про нас