РЕСТОРАН «ЖАЙВОРОНОК - PАCSIRTA»


Поєднання вишуканого смаку, професійного обслуговування та затишного відчуття гостинності!

Ми взяли на себе цю особливу місію – крок за кроком відроджувати високу культуру ресторанної гостинності. Ми усвідомлюємо, що гості приходять не просто втамувати голод чи освіжитися келихом вина. Вони шукають естетику і душевність, концептуальність і затишок. Ми готові забезпечити кожному ідеальний відпочинок у його особливому форматі.

У нашому ресторані кожен Гість зможе знайти саме те, що йому до вподоби. Адже ми готуємо страви української, угорської та європейської кухні. Тут Ви зможете скоштувати угорський суп-гуляш бограч, чи грибний крем-суп, який полюбляють французи. Також до Вашої уваги широкий вибір автентичних страв, притаманних саме Закарпаттю. Одною з родзинок закладу є хоспер, де готуються різноманітні м’ясні страви на відкритому вогні. До Вашої уваги велика і простора бенкетна зала, де може розміститись більше, ніж сто осіб; затишна мала зала (на 16 чол.), а також Лаунж зал з комфортними та сучасними диванами на 31 особу.

Шановні гості нашого ресторану, просимо вас у вихідні та св яткові дні завчасно бронювати столики 

Замовлення столиків та більш детальна інформація за телефоном +38(095)305-42-80

97867890

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:


IMG_2720

ПРОСТОРА БЕНКЕТНА ЗАЛА


У великій та просторій бенкетній залі ресторану “Жайворонок – Pacsirta” може розміститись більше, ніж сто осіб. Ця зала ідеальна для святкування різноманітних масштабних заходів.

IMG_2715

МАЛА ЗАЛА


В затишній малій залі може розміститися до 16 чоловік. Зала буде найкращим варіантом для святкування невеликих свят. В ній Ви завжди зможете зустрітися з друзями або діловими партнерами.

лаундж зала

ЛАУНДЖ ЗАЛА


Якщо ви бажаєте розслабитись в приємній атмосфері затишку і комфорту – наша лаундж зала саме для Вас. Тут можна насолодитися приємними стравами в невимушеній обстановці

хоспер

ХОСПЕР


Саме для Вас наші професійні кухарі приготують різноманітні м’ясні страви на відкритому вогні. В меню ресторану Ви також знайдете угорські, европейські та закарпатські страви.

Замовлення столиків та більш детальна інформація за телефоном +38 (095) 305 42 80

menu_rest