Винний підвал

Під час перебування в оздоровчому комплексі “Жайворонок” у Вас є унікальна можливість відвідати старовинний, майже 400-річний, Винний Підвал, який був висічений у скелі полоненими турками ще наприкінці XVII ст. та є ідеальним сховищем, яке створює умови для витримки та зберігання виноградних вин.

Переглянути винну карту
Винний підвал
Винний підвал

Прохолодні вина
всередині скелі

Під час відвідин Винного Підвалу пропонуємо посмакувати традиційні закарпатські крафтові вина, витримані у дубових діжках та виготовлені місцевими виноробами з терруарного винограду Берегівського виноробного краю. Адже, берегівське виноробство сягає своїм корінням в далеке минуле і налічує майже тисячоліття невтомної праці виноградарів та виноробів, які досі дотримуються традиційних технологій у виготовленні закарпатського вина, в чому Ви зможете переконатися особисто.

Пропонується широкий вибір напоїв – витримані марочні та молоді столові вина, а також смачні настоянки з насиченими смаками, які дозволять оцінити сучасне виноробство. Завдяки розташуванню підвалу в скелі Ви завжди можете розраховувати на прохолодне вино, адже там, за природних умов, весь час підтримується стала температура 11-12° C.

Будемо раді бачити Вас з 10-00 до 22-00 год.

А також, запрошуємо Вас у винну подорож-дегустацію у світ закарпатського виноградарства, яке має більш як 900-річну історію та стародавні традиції, зокрема Берегівщини, як історичного винного регіону, у якому до нині збереглися більшість виноградних плантацій з рідкісними сортами винограду.

Дегустації проводяться щодня: о 15:00 та 18:00 год.
А в суботу : о 12:00 та 15:00 год.

Замовити участь у цікавій дегустації вина можна за попереднім записом на барі винного залу або телефоном : +38 095 033 49 43
Завітайте до нас – і ми щедро пригостимо нашими винами, які «говорять» мовою винограду та мовою душі, а під час дегустації знову і знову підштовхують на повторення цих приємних миттєвостей стосунків Вина з Людиною.

Графік роботи: 10:00 – 22:00 ВАЖЛИВО: Відвідати винний підвал можуть всі бажаючі – не залежно від проживання в готелі. Завдяки зручному розташуванню погребу в скелі Ви завжди можете розраховувати на прохолодне вино, адже там, за природніх умов, весь час підтримується необхідна температура 11-12° C
Винний підвал
# ЕКСКЛЮЗИВ ВІД “ЖАЙВОРОНОК”

Відчуйте дух винного підвалу

Ознайомтеся з Винною Картою ексклюзивних крафтових вин прямо з Винного Підвалу комплексу “Жайворонок”

+38 095 033 49 43
# ВІДЕОТУР

Винний підвал Жайворонок

Запрошуємо Вас відвідати унікальний винний підвал комплексу “Жайворонок”, де кожен Гість зможе зануритись у старовинні традиції берегівського виноробства.

В нашому винному підвалі Ви зможете дізнатися багато цікавого про історію виноробства та виготовлення вин. Дегустація вин відбувається щодня: о 15:00 та 18:00 год. А в суботу: о 12:00 та 15:00 год. за попереднім записом на барі винного залу або за телефоном : +38 095 033 49 43.

Графік роботи підвалу:
10:00 – 22:00
ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС ЖАЙВОРОНОК – ВIДПОЧИНОК В ЗАКАРПАТТI

Закарпаття дуже красивий і надзвичайно мальовничий край, який вабить відпочивальників своєю самобутністю і неповторною природою. Саме тут знаходяться старовині замки та архітектурні споруди, які уособлюють дух нації. Закарпаття вражає своїми величними водоспадами, високими горами і цілющими мінеральними джерелами.

Відпочинок в Закарпатті передбачає найцікавіші екскурсії, різні тематичні фестивалі, де можна насолодитися смачними автентичними смаколиками, відвідування термальних і мінеральних басейнів та ще безліч неповторних видів відпочинку. Це місцевість, відвідавши яку можна наповнитись енергією і позитивними емоціями.

Курорти Закарпаття пропонують найрізноманітніші види розваг і тут кожен знайде собі щось до душі. Це може бути активний відпочинок у Карпатах, чи подорож по найвідомішим старовинним містам, або відпочинок серед карпатських краєвидів.

Прочитайте повністю
ДЕ МОЖНА ВIДПОЧИТИ В ЗАКАРПАТТI: ВIДПОЧИНОК В БЕРЕГОВО

Місто Берегово (угорською Beregszasz) – це адміністративний центр Берегівского району та основний центр угорської культури, що розташований в Закарпатській області. Свою назву місто отримало у період перебування у складі Чехословаччини в 1919-1938 р. Місто розташоване серед невеликих гір, оточених великою кількістю виноградників. Деякі місцеві жителі і зараз називають його «Берегсас» на угорський мотив.

Якщо ви завітаєте в Берегово відпочинок вам напевно запам’ятається. Тут можна повністю поринути у атмосферу стику європейських культур, відвідати історичні пам’ятки і здобутки архітектури, спробувати найсмачніші національні українські та угорські страви, продегустувати легендарні місцеві вина та сири.

Також в місті розташовані унікальні термальні басейни, відомі на всю Україну. Якщо ви шукаєте бази відпочинку Закарпаття з басейном, краще Берегово не знайти.

Прочитайте повністю
ТЕРМАЛЬНI ВОДИ УКРАIНИ

Термальні води здавна використовують у всьому світі. В закарпатській області термали зараз набувають дуже велику популярність, тому що за останні часи рівень сервісу значно вдосконалився і сьогодні приваблює навіть закордонних туристів.

Відпочинок на термальних водах Закарпаття може проходити в будь-яку пору року. Розвинена інфраструктура та безліч розваг також додають переваги. Такий розвиток місцевість отримала завдяки тектонічній будові, що містить багато розломів. При цьому поверхневі води проникають глибоко в надра землі, просочуючись крізь ці розломи. Там вони насичуються мінералами і прогріваються, а далі під великим тиском витісняються на поверхню.

Це унікальне явище не може не дивувати, а факт, що такий природний скарб знаходиться в Україні є справжнім приводом для гордості. Якщо ви шукаєте місце для лікування, відпочинку чи насолоди, обирайте відпочинкові комплекси Закарпаття з басейном. Термальна вода в таких басейнах має цілющі властивості і добре оздоровлює весь організм.

Прочитайте повністю
ГОТЕЛI З ТЕРМАЛЬНИМИ БАСЕЙНАМИ

У комплексі «Жайворонок» в Берегово можна відвідати термальні басейни з водою, яка має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. До уваги відвідувачів критий термальний басейн, термальний басейн під накриттям, басейн з прісною водою насиченою кремнієм, термальний басейн джакузі та дитячий термальний басейн.

В комплексі «Жайворонок» ви знайте все необхідне для гарного відпочинку. Гостям пропонуються номери різних класів, які відрізняються високим рівнем сервісу і конкурентними цінами. Ми стежимо за рівнем нашого сервісу і намагаємося, щоб усі наші Гості отримали максимум задоволення від перебування в Готелі комплексу. У номерах незалежно від класу, є все необхідне для комфортного проживання.

На території комплексу є власна парковка з охороною, кафе, ресторан, тренажерний зал, винний погріб, соляні кімнати, конференц-зал, центр здоров’я та лазні. Завітайте у «Жайворонок» і самостійно оцініть переваги комплексу.

Прочитайте повністю