Винний погріб

Під час перебування в оздоровчому комплексі “Жайворонок” у Вас буде унікальна можливість відвідати знаменитий винний погріб, висічений в скелі

Переглянути винну карту
Винний погріб
Винний погріб

Прохолодні вина
всередині скелі

Похід в винний погріб стане для Вас приємною дегустацією напоїв з відмінною витримкою. Адже БЕРЕГІВСЬКЕ виноробство сягає своїм корінням в далеке минуле. Сам погріб був створений ще в XVI столітті, і ми й досі дотримуємося традицій у виготовленні закарпатського вина, в чому Ви зможете переконатися особисто.

Відвідувачам пропонується широкий вибір напоїв – витримані вина в бочках допоможуть поринути в часи могутніх королів і відомих гетьманів, а молоде вино дозволить оцінити сучасне виноробство. Берегівські винороби використовують унікальні методики, що дає їм можливість створювати неповторні напої, які не зустрінеш більше ніде.

Цінителям справжніх шляхетних напоїв випаде можливість ознайомитися з рідкісними закарпатськими сортами вин, смачними настоянками з насиченим смаком.

Графік роботи: 10:00 – 22:00 ВАЖЛИВО: Відвідати винний погріб можуть всі бажаючі – проживати в готелі необов’язково. Приходьте до нас, щоб ознайомитися з виноробними традиціями Закарпаття! Завдяки зручному розташуванню погребу в скелі Ви завжди можете розраховувати на прохолодне вино, адже там, за природніх умов, весь час підтримується необхідна температура 12-13° C
Винний погріб
# ЕКСКЛЮЗИВ ВІД “ЖАЙВОРОНОК”

Відчуйте цей аромат

А щоб допомогти вам поринути в атмосферу нашого льоху, пропонуємо ознайомитися з винною картою ексклюзивного крафтого вина прямо з льоху “Жайворонок”.

+38 095 033 49 43
ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС ЖАЙВОРОНОК – ВIДПОЧИНОК В ЗАКАРПАТТI

Закарпаття дуже красивий і надзвичайно мальовничий край, який вабить відпочивальників своєю самобутністю і неповторною природою. Саме тут знаходяться старовині замки та архітектурні споруди, які уособлюють дух нації. Закарпаття вражає своїми величними водоспадами, високими горами і цілющими мінеральними джерелами.

Відпочинок в Закарпатті передбачає найцікавіші екскурсії, різні тематичні фестивалі, де можна насолодитися смачними автентичними смаколиками, відвідування термальних і мінеральних басейнів та ще безліч неповторних видів відпочинку. Це місцевість, відвідавши яку можна наповнитись енергією і позитивними емоціями.

Курорти Закарпаття пропонують найрізноманітніші види розваг і тут кожен знайде собі щось до душі. Це може бути активний відпочинок у Карпатах, чи подорож по найвідомішим старовинним містам, або відпочинок серед карпатських краєвидів.

Прочитайте повністю
ДЕ МОЖНА ВIДПОЧИТИ В ЗАКАРПАТТI: ВIДПОЧИНОК В БЕРЕГОВО

Місто Берегово (угорською Beregszasz) – це адміністративний центр Берегівского району та основний центр угорської культури, що розташований в Закарпатській області. Свою назву місто отримало у період перебування у складі Чехословаччини в 1919-1938 р. Місто розташоване серед невеликих гір, оточених великою кількістю виноградників. Деякі місцеві жителі і зараз називають його «Берегсас» на угорський мотив.

Якщо ви завітаєте в Берегово відпочинок вам напевно запам’ятається. Тут можна повністю поринути у атмосферу стику європейських культур, відвідати історичні пам’ятки і здобутки архітектури, спробувати найсмачніші національні українські та угорські страви, продегустувати легендарні місцеві вина та сири.

Також в місті розташовані унікальні термальні басейни, відомі на всю Україну. Якщо ви шукаєте бази відпочинку Закарпаття з басейном, краще Берегово не знайти.

Прочитайте повністю
ТЕРМАЛЬНI ВОДИ УКРАIНИ

Термальні води здавна використовують у всьому світі. В закарпатській області термали зараз набувають дуже велику популярність, тому що за останні часи рівень сервісу значно вдосконалився і сьогодні приваблює навіть закордонних туристів.

Відпочинок на термальних водах Закарпаття може проходити в будь-яку пору року. Розвинена інфраструктура та безліч розваг також додають переваги. Такий розвиток місцевість отримала завдяки тектонічній будові, що містить багато розломів. При цьому поверхневі води проникають глибоко в надра землі, просочуючись крізь ці розломи. Там вони насичуються мінералами і прогріваються, а далі під великим тиском витісняються на поверхню.

Це унікальне явище не може не дивувати, а факт, що такий природний скарб знаходиться в Україні є справжнім приводом для гордості. Якщо ви шукаєте місце для лікування, відпочинку чи насолоди, обирайте відпочинкові комплекси Закарпаття з басейном. Термальна вода в таких басейнах має цілющі властивості і добре оздоровлює весь організм.

Прочитайте повністю
ГОТЕЛI З ТЕРМАЛЬНИМИ БАСЕЙНАМИ

У комплексі «Жайворонок» в Берегово можна відвідати термальні басейни з водою, яка має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. До уваги відвідувачів критий термальний басейн, термальний басейн під накриттям, басейн з прісною водою насиченою кремнієм, термальний басейн джакузі та дитячий термальний басейн.

В комплексі «Жайворонок» ви знайте все необхідне для гарного відпочинку. Гостям пропонуються номери різних класів, які відрізняються високим рівнем сервісу і конкурентними цінами. Ми стежимо за рівнем нашого сервісу і намагаємося, щоб усі наші Гості отримали максимум задоволення від перебування в Готелі комплексу. У номерах незалежно від класу, є все необхідне для комфортного проживання.

На території комплексу є власна парковка з охороною, кафе, ресторан, тренажерний зал, винний погріб, соляні кімнати, конференц-зал, центр здоров’я та лазні. Завітайте у «Жайворонок» і самостійно оцініть переваги комплексу.

Прочитайте повністю