Соляна кімната

На території комплексу розміщені унікальна оздоровча Галокамера так звана соляна кімната.

 • Дорослі 80 грн./ сеанс 30 хв.
 • Діти 3-7 років 40 грн./ сеанс 30 хв.
 • Абонемент 700грн
 • Дорослі (проживаючі в готелі та відвідувачі басейнів) 70 грн./ сеанс 30 хв.
 • Діти 3-7 років (проживаючі в готелі та відвідувачі басейнів) 35 грн./ сеанс 30 хв.
Графік роботи: 08:00 – 21:00

Деталі за номером +38 050 757 74 10

Соляна кімната
Соляна кімната

Як це працює?

Як же проходить процедура галотерапії та чого треба очікувати? Перше, що відчуваєш, увійшовши в соляну кімнату, що ти немов у казці. Стіни і підлога викладені сіллю. Мерехтіння кристаликів в приглушеному світлі створює відчуття чарівності і снігу, що іскриться. Товщина солоної стіни (сольового нальоту) близько 5 см. Всередині кімнати стоять зручні крісла для відпочинку і релаксації, звучить розслаблююча музика. Насичене сіллю повітря абсолютно нічим не пахне. Температура комфортна – ні жарко, ні холодно.

Суть процедури полягає не тільки в перебуванні в самій кімнаті, хоча розслаблююча обстановка сама по собі зцілює організм, але і у вдиханні соляного повітря. Чинний фактор галотерапії – це сухий аерозоль природної кам’яної солі. Тільки ось розміри частинок цього аерозолю не більше 5 мкм (це в десять разів менше, ніж кристали цукрової пудри), що дозволяє їм легко проникати в легені, викликаючи лікувальний ефект. Створює дрібнодисперсний порошок аеросолі спеціальний прилад – аеросольгенератор.

Спираючись на статистичні дані, позитивні результати терапії в приміщенні соляної печери спостерігаються в 75-90 % пацієнтів (відносні показання залежать від різних характеристик і тяжкості недуги людини). Галотерапія дуже позитивно впливає на омолодження Вашого організму, додасть Вам нових сил, підніме життєвий тонус, що буде хорошим доповненням для оздоровчої процедури.
У ЧОМУ Ж СІЛЬ?
20 Ca Calcium Кальцій (Ca): Покращує кровообіг, стимулює імунну систему
29 Cu Cuprum Мідь (Cu): Регулює обмін речовин та створює умови засвоєння заліза.
12 Mg Magnesium Магній (Mg): Сприятливий для серцево-судинної системи
19 K Kalium Калій (K): Має гарний вплив на роботу серця і кровообіг
11 Na Natrium Натрій (Na): Має гарний вплив на роботу серця і кровообіг
53 I Jodum Йод (I) : Регулює роботу щитовидної залози
26 Fe Ferrum Залізо (Fe): Будівельний матеріал гемоглобіну, який потрібен для формування крові
25 Mn Manganum Марганець (Mn): Зменшує токсичність сполук у організмі
30 Zn Zincum Цинк (Zn): Потрібен для профілактики захворювань передміхурової залози
3 Li Lithium Літій (Li): Протидіє захворюванням серця та розвитку склерозу
34 Se Selenium Селен (Se): Перешкоджає утворенню злоякісних пухлин, нейтралізує дію ртуті та свинцю. Також очищує організм від вільних радикалів”
РЕКОМЕНДУЄМО, ЯКЩО У ВАС: Захворювання Бронхолегеневої системи:
 • Гострий бронхіт
 • Силікоз
 • Бронхіальна астма з будь-якими клініко-патогенетичнимиваріантами перебігу
 • Рецидивуючий бронхіт
Захворювання ЛОР-органів:
 • Гострий і хронічний тубоотит
 • Хронічні фарингіти
 • Вазомоторні і алергічні рінусопатіі
ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРЯНОГО ПОКРОВУ:
 • Атопічний дерматит в стадії стабілізації
 • Псоріаз в стадії стабілізації
 • Екзема
 • Жирна себорея
 • Гнійничкові ураження шкіри, вугрі
З МЕТОЮ ПРОФІЛАКТИКИ:
 • Частих ГРВІ, грипу
 • Частих гострих бронхітів, пневмоній
 • Хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів
 • Полінозу
  Кашлю, пов’язаного з курінням, впливом виробничих полютантів
ПРОТИПОКАЗАННЯ: Виражене загострення захворювань бронхолегеневої системи Грип, ГРВІ з високою лихоманкою, інтоксикацією Кровохаркання Перенесений туберкульоз легенів із залишковими багатофункціональ ними змінами Емфізема, дифузний пневмосклеоз з ознаками ХЛН III ступеня Гіпертонічна хВороба II-Б і III стадії Хронічна коронарна недостатність Гострі та хронічні захворювання нирок Перенесений абсцес легенів із залишковими явищами Наявність або підозра на новоутворення При Другiй половинi вагітності Дітям до 3-х років не рекомендовано.
ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС ЖАЙВОРОНОК – ВIДПОЧИНОК В ЗАКАРПАТТI

Закарпаття дуже красивий і надзвичайно мальовничий край, який вабить відпочивальників своєю самобутністю і неповторною природою. Саме тут знаходяться старовині замки та архітектурні споруди, які уособлюють дух нації. Закарпаття вражає своїми величними водоспадами, високими горами і цілющими мінеральними джерелами.

Відпочинок в Закарпатті передбачає найцікавіші екскурсії, різні тематичні фестивалі, де можна насолодитися смачними автентичними смаколиками, відвідування термальних і мінеральних басейнів та ще безліч неповторних видів відпочинку. Це місцевість, відвідавши яку можна наповнитись енергією і позитивними емоціями.

Курорти Закарпаття пропонують найрізноманітніші види розваг і тут кожен знайде собі щось до душі. Це може бути активний відпочинок у Карпатах, чи подорож по найвідомішим старовинним містам, або відпочинок серед карпатських краєвидів.

Прочитайте повністю
ДЕ МОЖНА ВIДПОЧИТИ В ЗАКАРПАТТI: ВIДПОЧИНОК В БЕРЕГОВО

Місто Берегово (угорською Beregszasz) – це адміністративний центр Берегівского району та основний центр угорської культури, що розташований в Закарпатській області. Свою назву місто отримало у період перебування у складі Чехословаччини в 1919-1938 р. Місто розташоване серед невеликих гір, оточених великою кількістю виноградників. Деякі місцеві жителі і зараз називають його «Берегсас» на угорський мотив.

Якщо ви завітаєте в Берегово відпочинок вам напевно запам’ятається. Тут можна повністю поринути у атмосферу стику європейських культур, відвідати історичні пам’ятки і здобутки архітектури, спробувати найсмачніші національні українські та угорські страви, продегустувати легендарні місцеві вина та сири.

Також в місті розташовані унікальні термальні басейни, відомі на всю Україну. Якщо ви шукаєте бази відпочинку Закарпаття з басейном, краще Берегово не знайти.

Прочитайте повністю
ТЕРМАЛЬНI ВОДИ УКРАIНИ

Термальні води здавна використовують у всьому світі. В закарпатській області термали зараз набувають дуже велику популярність, тому що за останні часи рівень сервісу значно вдосконалився і сьогодні приваблює навіть закордонних туристів.

Відпочинок на термальних водах Закарпаття може проходити в будь-яку пору року. Розвинена інфраструктура та безліч розваг також додають переваги. Такий розвиток місцевість отримала завдяки тектонічній будові, що містить багато розломів. При цьому поверхневі води проникають глибоко в надра землі, просочуючись крізь ці розломи. Там вони насичуються мінералами і прогріваються, а далі під великим тиском витісняються на поверхню.

Це унікальне явище не може не дивувати, а факт, що такий природний скарб знаходиться в Україні є справжнім приводом для гордості. Якщо ви шукаєте місце для лікування, відпочинку чи насолоди, обирайте відпочинкові комплекси Закарпаття з басейном. Термальна вода в таких басейнах має цілющі властивості і добре оздоровлює весь організм.

Прочитайте повністю
ГОТЕЛI З ТЕРМАЛЬНИМИ БАСЕЙНАМИ

У комплексі «Жайворонок» в Берегово можна відвідати термальні басейни з водою, яка має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. До уваги відвідувачів критий термальний басейн, термальний басейн під накриттям, басейн з прісною водою насиченою кремнієм, термальний басейн джакузі та дитячий термальний басейн.

В комплексі «Жайворонок» ви знайте все необхідне для гарного відпочинку. Гостям пропонуються номери різних класів, які відрізняються високим рівнем сервісу і конкурентними цінами. Ми стежимо за рівнем нашого сервісу і намагаємося, щоб усі наші Гості отримали максимум задоволення від перебування в Готелі комплексу. У номерах незалежно від класу, є все необхідне для комфортного проживання.

На території комплексу є власна парковка з охороною, кафе, ресторан, тренажерний зал, винний погріб, соляні кімнати, конференц-зал, центр здоров’я та лазні. Завітайте у «Жайворонок» і самостійно оцініть переваги комплексу.

Прочитайте повністю