ЛАЗНІ


На території комплексу “Жайворонок”, до Ваших послуг, розташовані традиційна лазня з унікальним басейном, Римська Баня та сауна на дровах

З давніх давен повелося, що лазня кращий засіб позбавитися від втоми і хвороб. У той же час це дещо таємниче місце. Тут людина змиває з себе не тільки бруд, але й стрес, негатив і хвороби.
Лазні та території комплексу – це великі, але по домашньому затишні місцини. Тут для Вас зал з каміном для відпочинку, душові кабінки, парна, унікальний басейн. Наші лазні відмінно підійдуть для тих, хто хоче добре відпочити, побалувати своє тіло, провести час з користю.

ТРАДИЦІЙНА ЛАЗНЯ З УНІКАЛЬНИМ БАСЕЙНОМ

Лазня екологічно чиста, все зроблено з натуральних матеріалів. У великому залі розміщенні: камін на дровах, стіл для посиденьок за смачними стравами з ресторану, масажні столи для процедур.

Парна опалюється натуральними дровами, що додає вагомої значущості в користі нашої лазні. Температура в парній від +80 до +100 градусів – м’який пар, без спалювання кисню!

Після хорошенької пропарки можна окунутись в унікальний басейн з чистою, прісною, джерельною водою. Ви ще ніколи не купались в басейні висіченому в скелі і наповненому водою, безпосередньо із гірського джерела. Це неймовірні відчуття!

Ми чекаємо Вас з 9:00 по 23:00 Замовити лазню можна, зателефонувавши за телефоном +38 050 757 74 10.

РИМСЬКА БАНЯ

Давньоримські лазні є невід’ємною частиною культурного спадку Римської Імперії. Вони були масштабними центрами відпочинку масового використання за всю історію, а їх архітектура та оформлення вражало своєю розкішшю і оригінальністю. В купальнях Риму використовувалася вода виключно з термальних водойм. В нашому комплексі ми відтворили давні Римські купальні, щоб ви могли добре відпочити і отримати максимум задоволення.

Римська баня знаходиться на території басейнів, працює щодня з 11.00 до 21.00. Вологе (майже 100%) повітря при температурі 60* забепечує розслабляючу та відновлюючу дію на весь організм. Густа пара, м’яке тепло сприяє поступовому прогріванню організму, в результаті відкриваються пори, очищується шкіра, прискорюється обмін речовин і відбувається омолодження всього організму. Римська лазня служить профілактикою захворювань серцево-судинної, дихальної, ендокринної систем. Для відвідувачів басейнів перебування в бані протягом 30 хвилин безкоштовне!

САУНА НА ДРОВАХ

Баня на дровах є дуже корисною для організму, тому що має цілющу дію майже на всі органи. Баня сприятливо діє на нервову, серцево-судинну та дихальну систему, також активізує обмінні процеси в організмі. Судини, завдяки таким процедурам, викидають всі шкідливі речовини, тим самим очищуючи свої стінки. Спеціально для наших Гостей ми підготували справжню екологічну баню на дровах, яка допоможе оздоровитися та додасть нових сил.

Сауна на дровах знаходиться на території басейнів і відкрита для відвідувачів з 11.00 до 21.00. Це цілий комплекс психофізичного очищення тіла і душі, оскільки підвищує метаболізм, покращує кровообіг і стимулює серцево-судинну систему, сприяє посиленому виведенню з організму шлаків і токсинів. Для відвідувачів басейнів перебування в бані протягом 30 хвилин безкоштовне!