Лазні

Лазні та території комплексу – це великі, але по домашньому затишні місцини. Тут для Вас зала з каміном для відпочинку, душові кабінки та парна. Наші лазні відмінно підійдуть для тих, хто хоче добре відпочити, побалувати своє тіло і провести час з користю.
Лазні

Римська баня

Давньоримські лазні є невід’ємною частиною культурного спадку Римської Імперії. Вони були масштабними центрами відпочинку масового використання за всю історію, а їх архітектура та оформлення вражало своєю розкішшю і оригінальністю. В купальнях Риму використовувалася вода виключно з термальних водойм. В нашому комплексі ми відтворили давні Римські купальні, щоб ви могли добре відпочити і отримати максимум задоволення.

Вологе (майже 100%) повітря при температурі 60* забепечує розслабляючу та відновлюючу дію на весь організм. Густа пара, м’яке тепло сприяє поступовому прогріванню організму, в результаті відкриваються пори, очищується шкіра, прискорюється обмін речовин і відбувається омолодження всього організму. Римська лазня служить профілактикою захворювань серцево-судинної, дихальної, ендокринної систем.

Для відвідувачів басейнів перебування в бані протягом 30 хвилин безкоштовне!

Экологічна баня на дровах

Баня на дровах є дуже корисною для організму, тому що має цілющу дію майже на всі органи. Баня сприятливо діє на нервову, серцево-судинну та дихальну систему, також активізує обмінні процеси в організмі. Судини, завдяки таким процедурам, викидають всі шкідливі речовини, тим самим очищуючи свої стінки. Спеціально для наших Гостей ми підготували справжню екологічну баню на дровах, яка допоможе оздоровитися та додасть нових сил.

Сауна на дровах знаходиться на території басейнів і відкрита для відвідувачів з 11.00 до 21.00. Це цілий комплекс психофізичного очищення тіла і душі, оскільки підвищує метаболізм, покращує кровообіг і стимулює серцево-судинну систему, сприяє посиленому виведенню з організму шлаків і токсинів.

Графік роботи: 11:00 – 21:00
Лазні
Лазні