ЛАЗНЯ


На території комплексу “Жайворонок”, до Ваших послуг, розташована традиційна лазня з унікальним басейном

З давніх давен повелося, що лазня кращий засіб позбавитися від втоми і хвороб. У той же час це дещо таємниче місце. Тут людина змиває з себе не тільки бруд, але й стрес, негатив і хвороби.
Лазня та території комплексу – це велика, але по домашньому затишна місцина. Тут для Вас зал з каміном для відпочинку, душові кабінки, парна, унікальний басейн. Наші лазні відмінно підійдуть для тих, хто хоче добре відпочити, побалувати своє тіло, провести час з користю.

ТРАДИЦІЙНА ЛАЗНЯ З УНІКАЛЬНИМ БАСЕЙНОМ

Лазня екологічно чиста, все зроблено з натуральних матеріалів. У великому залі розміщенні: камін на дровах, стіл для посиденьок за смачними стравами з ресторану, масажні столи для процедур.

Парна опалюється натуральними дровами, що додає вагомої значущості в користі нашої лазні. Температура в парній від +80 до +100 градусів – м’який пар, без спалювання кисню!

Після хорошенької пропарки можна окунутись в унікальний басейн з чистою, прісною, джерельною водою. Ви ще ніколи не купались в басейні висіченому в скелі і наповненому водою, безпосередньо із гірського джерела. Це неймовірні відчуття!

Ми чекаємо Вас з 9:00 по 23:00 Замовити лазню можна, зателефонувавши за телефоном +38 050 757 74 10.