SPA ПроцедуриВ нашому комплексі Ви зможете відвідати різноманітні spa та косметологічні процедури направлені на поліпшення стану нервової системи та вдосконалення зовнішності.

РАВЛИКОТЕРАПIЯ – КРАСА ВАШОI ШКIРИ!

особлива процедура натурального догляду за шкірою! Равлики прилипають до поверхні шкіри завдяки своїм хвилеподібним рухам і таким чином відбувається мікромасаж,котрий суттєво підвищує підшкірний кровообіг.

Графік роботи: 8:00 – 19:00
 • Ціна: 250 грн. 20 хвилин
SPA Процедури

Парафінотерапія

Процедура, в яку «закохуються» жінки і чоловіки з першого разу. Варто тільки один раз відчути, як теплий парафін м’яко зігріває ваші руки, поки Ви просто насолоджуєтеся відпочинком, і потім побачити приголомшливий результат – ніжну зволожену оксамитову шкіру!

Графік роботи: 8:00 – 19:00
 • Догляд та зволоження рук 200 грн
SPA Процедури

ЧУДОВА КОМБІНАЦІЯ ЗАСМАГИ ТА ОМОЛОДЖЕННЯ В СОЛЯРІЇ-КАЛОГЕНАРІЇ «MEGASUN»

Солярій-калогенарій MegaSun Tower pureEnergy з лампами «Rubino» – професійний солярій-калогенарій преміум-класу з максимально ефективною засмагою, один з найбільш енергонасичених соляріїв на європейському ринку! Форма солярію забезпечує оптимальну відстань від ламп і рівномірну засмагу, а потужна система охолодження, що обдуває клієнта з чотирьох сторін, виключає дискомфорт. Спеціально розроблений низько обертовий вентилятор великого діаметру справляється зі своїми завданнями, не створюючи зайвого шуму.

Графік роботи: 09:00 – 20:00
 • Солярій-калогенарій: MegaSun Tower pureEnergy
SPA Процедури
Чому Лампи «RUBINO»?
Покращують пігментацію до 50% в порівнянні з аналогічними лампами. Сприяють регенерації клітин шкіри. Запобігають втраті вологи, розгладжують зморшки, попереджають появу целюліту. Забезпечують максимально комфортний загар. Перешкоджають появі неприємного запаху на шкірі після сеансу засмаги. Захищають клітини шкіри від вільних радикалів. Допомагають шкірі залишатися гладкою і свіжою.

МАСАЖ

МАСАЖ ТІЛА
 • Загальний масаж 700 грн/40 хвилин
 • Масаж спини та шиї 400 грн/20 хвилин
 • Масаж ніг 400 грн/20 хвилин
 • Масаж зоновий 300 грн/20 хвилин
 • Масаж лиця 500 грн/25 хвилин
ОЗДОРОВЧИЙ МАСАЖ
 • Масаж реабілітаційний 800 грн/30 хвилин
СТОУН ТЕРАПІЯ
 • Загальний масаж 700 грн/50 хвилин
Графік роботи: 09:00 – 20:00
SPA Процедури

УНiВЕРСАЛЬНИЙ ШИАЦУ МАСАЖЕР ТА
МАСАЖЕР ДЛЯ НiГ LEG & FOOT MINI

SPA Процедури

Універсальний Шиацу Масажер – чудовий масаж максимально подібний до рук професійного масажиста тепер доступний! Зарядіть себе бадьорістю, зніміть втому з зони шиї, з плечей за допомогою нашого масажера з ІК підігрівом. Всього лише через 10 хвилин інтенсивних маніпуляцій даного масажера, приходить спокій, розслабленість, знімається важкість, напруга в м’язах, в суглобах, відновлюється правильний кровообіг.

 • LEG & FOOT MINI : 50грн./сеанс 10 хв
Графік работи: 9:00 – 20:00
SPA Процедури

Масажер для ніг LEG & FOOT MINI – позбавить Вас від втоми і напруги, зніме набряклість з Ваших ніг. Покращить кровообіг в стопах і створить природні умови для відновлення організму. Масаж покращує стан шкіри і підвищує її пружність завдяки видаленню відмерлих частинок епідермісу шкіри і розширення кровоносних судин.

 • LEG & FOOT MINI : 50грн./сеанс 10 хв
Графік работи: 9:00 – 20:00

КОМПЛЕКСНИЙ МАСАЖ НІГ ТА ШИЇ
МАСАЖНЕ КРІСЛО MEDISANA RBM

SPA Процедури

Комплексний масаж ніг та шиї – допоможе зняти втому з ніг та зони шиї. Всього лише через 10 хвилин інтенсивних маніпуляцій масажера, забезпечить спокій, розслабленість, знімається важкість, напруга в м’язах, в суглобах, відновлюється правильний кровообіг.

 • Комплексний массаж ніг та шиї : 70 грн./сеанс 10 хв
Графік работи: 9:00 – 20:00
SPA Процедури

Масажне крісло Medisana RBM – забезпечить ефективну розминку спини, стегон та релаксацію м’язів. Покращить кровообіг і створить природні умови для відновлення організму. Розминаючий масаж відбувається за допомогою роликів в спінальній частині масажера.

 • Масажне крісло Medisana RBM : 80грн./сеанс 10 хв
Графік работи: 9:00 – 20:00

СКРАБУВАННЯ ТА ОБГОРТУВАННЯ

Скрабування – одна з найпопулярніших косметичних процедур, що дозволяє ефективно позбутися від відмерлих клітин шкіри, очистити її і наповнити корисними речовинами. Унікальна технологія, яка використовується допоможе вам позбавитися від лущення шкіри, поліпшити кровообіг, допомагає позбутися целюліту та надати шкірі пружності.

Обгортування – це дивовижне закутування. Завдяки нанесенню на тіло корисних активних засобів воно виводить з організму шлаки, суттєво покращує стан шкіри, бореться з целюлітом і зайвими сантиметрами. Корекція фігури за допомогою обгортань – не тільки найприємніший шлях до витонченого силуету, а й просто першокласний відпочинок.

Прочитайте повністю Графік роботи: 9:00 – 20:00
 • Скрабування загальне 600 грн
 • Обгортання глиною/спіруліною/шоколадом 500/700/700 грн
SPA Процедури

ПIЛIНГ РИБКАМИ GARRA RUFA

Fish SPA — це екзотичний спосіб догляду за шкірою, який поєднує рівномірний пілінг та ніжний точковий масаж кінцівок. Він гарантує легкість в ногах та доглянуту шкіру, покращений кровообіг та здоровий міцний сон.

Під час процедури, людина занурює ноги в акваріум з рибками, які починають харчуватися розм’якшеними від теплої води відмерлими клітинами шкіри.

Графік роботи: 9:00 – 20:00
 • Ціна: 80 грн. 10 хвилин
SPA Процедури
Чим корисно?
Заспокоює нервову систему; Знімає стрес; Ефект точкового масажу значно покращує кровообіг і циркуляцію крові; Очищення шкіри ніг від відмерлих клітин; Шкіра ніг стає гладкою, еластичною, пружною, здоровою і м’якою; Бадьорість і заряд нових сил.