Піцерія

Запрошуємо Вас відвідати піцерію «Жайворонок», яка знаходиться між рестораном та А/В корпусом, біля рецепції готелю. Головна перевага нашої піцерії – демократичні ціни, смачна піца, гарне обслуговування та затишна атмосфера.

Переглянути меню
Піцерія
Піцерія

Атмосфера затишку та комфорту

Пропонуємо відвідати затишну піцерію “Жайворонок” та спробувати надзвичайно смачну піцу, приготовлену за справжніми італійськими рецептами.

В меню піцерії різноманітні види піці, яка вдовольнить будь-які смаки. Це фірмова піца “Жайворонок”, італійська, гавайська, та грецька піца. Обираючи піцерію “Жайворонок”, ви завжди можете розраховувати на великий асортимент, першокласний сервіс, професійну допомогу при виборі та регулярне оновлення цікавих пропозицій. Для наших гостей ми підготували різноманітні добавки до піци. За бажанням, ви зможете пригоститися чашкою гарячого чаю, кави, бокалом ігристого вина або пива. У нас представлені безалкогольні напої, фірмові вина, розливне і пляшкове пиво.

В нашій піцерії ви зможете смачно поїсти та відчути затишну атмосферу гостинності.

З радістю чекаємо на Вас!

Графік роботи: 09:00 – 22:00 Ми прагнемо зробити Ваш відпочинок максимально затишним і приємним!
Піцерія

Меню піцерії “Жайворонок”

До уваги керівників туристичних груп! Ви можете замовити харчування групи в піцерії “Жайворонок”, обравши страви з пропонованого меню, за тел:

+38 066 956 06 30