ТЕРМАЛЬНІ БАСЕЙНИ


На території комплексу розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою!

Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи.

Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Увага! Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.
В басейнах використовується проточне водопостачання, повний обмін води відбувається за 1-3 дні ( в залежності від розміру чаші басейну). Термальна вода є високомінералізованою, тому спеціального знезараження не потребує. Чищення бортиків та дна басейну проводиться регулярно при повному спусканні води.

ДЖАКУЗІ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ


Пропонуємо Вам відпочинок, який об’єднує оздоровлення і повний релакс. Зручне велике джакузі перенесе вас у атмосферу спокою й неймовірного задоволення, в якій ви зможете насолодитися гарними закарпатськими краевидами.

ПЕРЕВАГИ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВСправжньою гордістю, предметом особливої турботи співробітників комплексу і його родзинкою є термальна вода. Вона має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. Такий ефект досягається за рахунок того, що басейни заповнюються природною мінеральною водою безпосередньо з термальних свердловин.


little_pool
Хімічний склад термальної води (mг/дм3)

Хлориди

10786,7

10786,7

Гідрокарбонати

1342,4

1342,4

Сульфати

165.01

10786,7

Натрій-калій

135.05

10786,7

кальцій

100.2

10786,7

Магній

36.48

10786,7

Фтор, йод

10

10786,7

Амоній

0.8

1

окси кремнію

24

10786,7

рн, сірководень

6.4

10786,7

Мінералізація

24

10786,7

Термальна вода показана людям, страждаючим захворюваннями:

 1. Опорно-рухової системи (артрит, артроз, поліартрит, остеохондроз, наслідки пошкоджень кісток, м’язів і сухожиль);
 2. Серцево-судинної системи (гіпотонія, гіпертонічна хвороба І-ІІ ступеня, атеросклероз, флебіти);
 3. Нервової системи (радикуліт, ішіас, неврози, неврастенія, мігрень, безсоння).

Також оздоровлення термальною водою буде корисно тим, хто не з чуток знайомий з ожирінням, цукровим діабетом, подагрою, гайморитом, бронхіальною астмою. Властивості води з нашого розробленого джерела чудотворні – зміцнення імунітету і повне відновлення організму вам забезпечені!

На вході в басейн Вас зустріне рецепція, де кожен відвідувач отримує спеціальний магнітний ключ-браслет з кодом від шафки і часом перебування в басейні. Там же Ви можете оплатити відвідування і придбати необхідні банні аксесуари. У роздягальнях для Вас шафи на магнітних замках, душеві з прісною водою, фени.

Територія навколо басейнів облаштована для відпочинку: покриття із бруківки, безкоштовно надаються лежаки та парасолі для укриття від сонця. На території з басейнами є кафе з терасою, де можна смачно підкріпитися.

Гостям пропонується відвідати джакузі,  фішпілінг. Готовий надати свої послуги професійний масажист.

Для дітей обладнані хороші ігрові майданчики з гойдалками та турніками, де їм не доведеться нудьгувати.


На гирлі

t 57C

Формула сольового складу

М24 * CT81 CH313 SO46 / (NA+K) 96CA 2 * PH64

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ


Правила відвідування  басейнів

 • приймати душ перед відвідуванням басейну та джакузі;
 • вхід у басейн у купальних костюмах;
 • зберігати тишу;
 • не стрибати в басейн з бортів, так як у воді знаходяться бетонні сидіння

В басейні заборонено

 • перебувати в нетверезому стані;
 • заносити та розпивати алкогольні напої;
 • користуватися скляним посудом;
 • використовувати душові у цілях особистої гігієни (гоління, прання особистих речей);
 • перебувати неповнолітнім дітям без супроводу дорослих;
 • знаходитися тваринам

Увага

 • Адміністрація не несе відповідальності за збереження речей (рушників, гумових тапочок, тощо), залишених на території без нагляду.
 • За першою медичною допомогою та консультацією, Ви можете звернутися до медичної сестри, яка знаходиться на рецепції басейну.
 • Відпочиваючі нашого комплексу застраховані від нещасних випадків.
 • Шезлонги та альтанки знаходяться у вільному користуванні.

Тарифи на відвідування басейнів


Увага! Шановні друзі!

Термальні басейни доступні для відвідин не тільки постояльцям комплексу, але й гостям та туристам.


ДОРОСЛІ
ціни в грн.

Дві години 30 хвилин 
220.00

Дві години 
200.00

Одна година 
180.00

Кожна
наступна хвилина

1.00

Інваліди першої групи
(по пред’явленню посвідчення)
– 50% 

Учасники АТО
(по пред’явленню посвідчення та довідки)
Безкоштовно

ДІТИ
ціни в грн.

зростом до 120 см
Безкоштовно

зростом
від 120 см до 150 см:

Дві години 30 хвилин
110.00

Дві години 
100.00

Одна година
80.00

Цілий день
170.00

Кожна
наступна хвилина

1.00

Діти-інваліди до 18 р.
(по пред’явленню посвідчення)
Безкоштовно

ПЕНСІОНЕРИ ЗА ВІКОМ
за пред’явленням посвідчення
(жінки-57р.,чоловіки-60р.)

ціни в грн.

Дві години 30 хвилин 
170.00

Дві години 
150.00

Одна година 
130.00

Кожна
наступна хвилина

1.00

АБОНЕМЕНТИ
ціни в грн.

Цілий день
400.00

Цілий день (Діти)
170.00

Для проживаючих в готелі цілий день
300.00

Весь день для дітей постояльців готелю

150.00

Абонемент 20 год.
1550.00
Термін дії абонементу 4 місяці. Завдаток за картку 50 грн.

телефон для довідок

+38 (066) 151 27 87

графік роботи басейну

з 8.00 до 22.00
без вихідних

УВАГА! КВИТКИ НА 2 ГОД. 30 ХВ. ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ МОЖНА ПРИДБАТИ ДО 19:15, НА 1 ГОД. ДО 20:45.

Додаткові послугиОренда шафи

Оренда сейфа


20 грн.

20 грн.

ГАЛЕРЕЯ ФОТО


Термальні басейни України – відпочинок на термальних водах Закарпаття

Україна славиться не тільки швидкими річками, кришталево чистими озерами, приголомшливо красивими ставками, водоймами і водоспадами, але і цілющими, термальними джерелами. Термальні води України це підземні, гарячі води, які мають температуру від +20 градусів за Цельсієм і вище та характеризуються унікальними, лікувальними властивостями. Термальні джерела України роблять позитивний вплив на людський організм в цілому, допомагають впоратися з недугами і підвищити імунітет.

Гарячі джерела з давніх часів використовувалися людьми для лікування цілого ряду захворювань. Величезною популярністю користувалися римські і тбіліські термічні води! Сьогодні бальнеологія (від лат. balneum — купання і грецького «логос» — вчення) — розділ медицини, що вивчає лікувальні мінеральні води, а саме їхні властивості і терапевтичний вплив на організм при різних захворюваннях) призначається при хворобах дихальних органів, системи кровообігу і дисфункції опорно-рухового апарату, а також при порушеннях обміну речовин.

 

Відпочинок на термальних водах і його позитивний вплив

Термальні води використовують для процедур омолодження, при лікувальному голодуванні. Вони ефективні для корекції фігури, сприяють зміцненню імунітету. Гарячі джерела допомагають навіть впоратися з депресією! Їх застосовують комплексно в програмах антистресової терапії. Найбільш популярні, відомі на весь світ термальні води (гарячі джерела) Закарпаття розташовуються у напрямках Мукачево – Берегово, Мукачево – Хуст і Мукачево – Ужгород. Термальні води Берегово знаходяться на відстані двадцяти кілометрів від населеного пункту Мукачево і сімдесяти кілометрів від міста Ужгорода.  Найпопулярніший серед туристів курорт «Жайворонок» в Берегово розташовується недалеко від кордону з Угорщиною.

Термальні басейни України класифікують за наступними критеріями:

 • Теплі, що характеризуються температурою від +20 до +37 градусів за Цельсієм.
 • Гарячі, що володіють температурою від +37 до +50 градусів за Цельсієм.
 • Дуже гарячі, що мають температуру від +50 до +100 градусів за Цельсієм.

Температура закарпатських, термальних вод коливається в межах + 30-ти + 80-ти градусів Цельсія. Кожна з них має свій хімічний склад і застосовується для лікування тих чи інших хвороб. Гарячі джерела сприятливо впливають на самопочуття людини. Багато з них містять: натрій і бром; йод і криптон; кальцій і магній; хлор, вольфрам і ряд інших мінеральних, біологічно активних елементів. Отже, відпочинок на Закарпатті термальні води якого дуже корисні принесе тільки користь.

 

Закарпаття Берегово термальні басейни

Термальні басейни Берегово заповнюються водою з гейзера, розташованого на глибині 1200 метрів. Вони є кремниево-азот-вуглекисло-хлоридно-натрієвими та знищують чисельних хвороботворні мікроорганізми, мікроби. Термальні води Берегово мають високий рівень мінералізації (24г на куб.дециметр). На вигляд вміст басейну – каламутний, брудно-коричневого забарвлення. У будь-яку пору року вода тримається температурної позначки +50 градусів за Цельсієм. Однак в басейні вона охолоджується до температури +33 градуси за Цельсієм. Медики не радять приймати ванни понад дві години на добу, оскільки надмірне перебування у воді може навпаки мати негативний вплив.

 • Глибина джерел 1200 м
 • Рівень мінералізації 24г/куб дециметр
 • Склад даної води неможливо відтворити штучно
 • Ідентичні термальні джерела є лише на Курильських островах, в Ісландії та Новій-Зеландії.

Користь термальних басейнів: дані джерела, якщо правильно приймати процедури і дотримуватися рекомендацій лікарів, дуже ефективні при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату, при захворюваннях серця і судин, урологічних недугах і гіпертонії. Також вони корисні людям, що страждають розладами нервової системи. Відпочинок в Берегово в таких басейнах допоможе покращити стан вашого організму і наповнить вас енергією. Окрім цього за останні часи рівень сервісу постійно зростає і сьогодні відпочинок в Україні і той самий відпочинок в Угорщині на термальних водах можуть успішно конкурувати.

 

Берегово термальні води ціни 2019

На території комплексу «Жайворонок» в  Берегово є термальні басейни відкритого і закритого типу. Гордістю комплексу є єдиний в Україні великий критий басейн.  Температура води в басейнах цілий рік тримається на позначці від +36 градусів за Цельсієм (на гирлі 56-58°C) І дозволяє купатися весь рік. Інші відпочинкові комплекси Закарпаття з басейном не можуть похизуватися такими масштабами. «Жайворонок» пропонує не тільки відвідування басейнів, але і послуги проживання і різноманітні супутні розваги. На території комплексу розташовані сучасні готелі, SPA-зона, хамам, баня, винний погріб і ще багато цікавого. Розглядаючи відпочинок на термальних водах Закарпаття, звісно треба звернути увагу на співвідношення ціни та сервісу.

Ознайомитися з умовами та тарифами комплексу «Жайворонок» можна за посиланням Берегово термальні води ціни 2019

Запрошуємо всіх зануритись в наші теплі води, які зігріють не лише тіло, а і душу, подарують спокій і живильну силу. Природа подарувала нам неоціненний скарб, яким ми з Вами можемо насолоджуватись не виїжджаючи за межі України.

 

Термальні води Берегово і комплекс «Жайворонок» – чекають на Вас!