Термальні басейни

Графік роботи: 8:00 – 22:00

Деталі за номером +38 098 24 00007

Термальні басейни
Повідомляємо що з 15 по 16 квітня 2024 р. почнуть проводитися планові санітарно-профілактичні роботи у великому вуличному басейні під навісом, у зв’язку з чим, чаша басейну буде наповнюватися поступово. 17-го квітня 2024 р. температура води буде вища ніж зазвичай. Всі інші 5 басейнів та лазні працюватимуть у звичайному режимі. Дякуємо за розуміння. Детальніше
Термальні басейни

Як це працює?

Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.

Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

25-40℃ Температура води в термальних басейнах
В басейнах використовується проточне водопостачання, повний обмін води відбувається за 1-3 дні ( в залежності від розміру чаші басейну). Термальна вода є високомінералізованою, тому спеціального знезараження не потребує. Чищення бортиків та дна басейну проводиться регулярно при повному спусканні води.
Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.

Переваги термальних басейнів

Справжньою гордістю, предметом особливої турботи співробітників комплексу і його родзинкою є термальна вода. Вона має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. Такий ефект досягається за рахунок того, що басейни заповнюються природною мінеральною водою безпосередньо з термальних свердловин.

57℃

температура на гирлі

Хімічний склад термальної води (мг/м3)
 • Хлориди 10 786,7
 • Гідрокарбонати 1342,4
 • Сульфати 165.01
 • Натрій-калій 135.05
 • Кальцій 100,2
 • Магній 36,48
 • Фтор, йод 10
 • Амоній 0,8
 • Окси кремнію 24
 • РН, Сірководень 6,4
 • Мінералізація 24
М24 * Ct81 CH3 13 SO4 6 / (Na+K) 96Ca 2 pH64C Формула сольового складу

Рекомендуємо при захворюваннях:

Опорно-рухової системи (артрит, артроз, поліартрит, остеохондроз, наслідки пошкоджень кісток, м’язів і сухожиль); СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ (ГІПОТОНІЯ, ГІПЕРТОНІЧНА ХВОРОБА І-ІІ СТУПЕНЯ, АТЕРОСКЛЕРОЗ, ФЛЕБІТИ); НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ (РАДИКУЛІТ, ІШІАС, НЕВРОЗИ, НЕВРАСТЕНІЯ, МІГРЕНЬ, БЕЗСОННЯ). ТАКОЖ БУДЕ КОРИСНО ТИМ У КОГО:
 • Ожиріння
 • Цукровий діабет
 • Подагра
 • Гайморит
 • Бронхіальна астма

Важливо знати!

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ
 • приймати душ перед відвідуванням басейну та джакузі
 • вхід у басейн у купальних костюмах
 • зберігати тишу
 • діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання
 • у разі погіршення самопочуття негайно повідомити співробітників оздоровчого комплексу
 • не стрибати в басейн з бортів, так як у воді знаходяться бетонні сидіння
В БАСЕЙНІ ЗАБОРОНЕНО:
 • перебувати в нетверезому стані;
 • заносити та розпивати алкогольні напої;
 • користуватися скляним посудом;
 • використовувати душові у цілях особистої гігієни (гоління, прання особистих речей);
 • перебувати неповнолітнім дітям без супроводу дорослих;
 • знаходитися тваринам
 • заносити пожежонебезпечні і вибухові речовини
ІНШЕ
 • Адміністрація не несе відповідальності за збереження речей (рушників, гумових тапочок, тощо), залишених на території без нагляду.
 • За першою медичною допомогою та консультацією, Ви можете звернутися до медичної сестри, яка знаходиться на рецепції басейну.
 • Відпочиваючі нашого комплексу застраховані від нещасних випадків.
 • Шезлонги та альтанки знаходяться у вільному користуванні.

Ціни

Ціни
на відвідування басейнів
120 хвилин 2 години
180 хвилин 3 години
Цілий день 14 годин
Дод. час Кожна наступна хвилина
Дорослі
250 грн
300 грн
450 грн
2 ГРН / ХВИЛ.
Діти зростом до 120 см
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Діти зростом від 120-150 см
125 грн
150грн
225 грн
2 ГРН / ХВИЛ.
Особи з інвалідністю першої групи (за пред’явленням посвідчення)
125 грн
150 грн
грн
2 ГРН / ХВИЛ.
Діти з інвалідністю до 18 років (за пред’явленням посвідчення)
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання.
Додаткові послуги
Оренда шафи
Оренда сейфу
Відвідувачі басейну
30 грн
30 грн
Проживаючі в готелі та абонементи
Безкоштовно (одна шафа)
30 грн
Абонемент на 20 годин Термін дії абонементу 4 місяці.
2100 грн
По пред’явленню посвідчення
120 хвилин 2 години
180 хвилин 3 години
Дод. час Кожна наступна хвилина
Пенсіонери (по пред’явленню пенсійного посвідчення)
200 грн
250 грн
2 ГРН / ХВИЛ.
Студенти (по пред’явленню посвідчення)
125грн
150грн
2 ГРН / ХВИЛ.
Безкоштовний бонус – використання саун -30 хвилин, кожна наступна хвилина 2 грн.

Ми працюємо для Вашого комфорту!

Термальні басейни
Комфортні умови

Територія навколо басейнів облаштована для відпочинку: покриття із бруківки, безкоштовно надаються лежаки та парасолі для укриття від сонця. На території з басейнами є кафе з терасою, де можна смачно підкріпитися.

Термальні басейни
Магнітні браслети

На вході в басейн Вас зустріне рецепція, де кожен відвідувач отримує спеціальний магнітний ключ-браслет з кодом від шафки і часом перебування в басейні. Там же Ви можете оплатити відвідування і придбати необхідні банні аксесуари. У роздягальнях для Вас шафи на магнітних замках, душеві з прісною водою, фени.

Термальні басейни
Все що тільки забажаєте

Гостям пропонується відвідати джакузі, фішпілінг, равликотерапію, парафінотерапію. Готові надати свої послуги професійні масажисти.

ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС ЖАЙВОРОНОК – ВIДПОЧИНОК В ЗАКАРПАТТI

Закарпаття дуже красивий і надзвичайно мальовничий край, який вабить відпочивальників своєю самобутністю і неповторною природою. Саме тут знаходяться старовині замки та архітектурні споруди, які уособлюють дух нації. Закарпаття вражає своїми величними водоспадами, високими горами і цілющими мінеральними джерелами.

Відпочинок в Закарпатті передбачає найцікавіші екскурсії, різні тематичні фестивалі, де можна насолодитися смачними автентичними смаколиками, відвідування термальних і мінеральних басейнів та ще безліч неповторних видів відпочинку. Це місцевість, відвідавши яку можна наповнитись енергією і позитивними емоціями.

Курорти Закарпаття пропонують найрізноманітніші види розваг і тут кожен знайде собі щось до душі. Це може бути активний відпочинок у Карпатах, чи подорож по найвідомішим старовинним містам, або відпочинок серед карпатських краєвидів.

Прочитайте повністю
ДЕ МОЖНА ВIДПОЧИТИ В ЗАКАРПАТТI: ВIДПОЧИНОК В БЕРЕГОВО

Місто Берегово (угорською Beregszasz) – це адміністративний центр Берегівского району та основний центр угорської культури, що розташований в Закарпатській області. Свою назву місто отримало у період перебування у складі Чехословаччини в 1919-1938 р. Місто розташоване серед невеликих гір, оточених великою кількістю виноградників. Деякі місцеві жителі і зараз називають його «Берегсас» на угорський мотив.

Якщо ви завітаєте в Берегово відпочинок вам напевно запам’ятається. Тут можна повністю поринути у атмосферу стику європейських культур, відвідати історичні пам’ятки і здобутки архітектури, спробувати найсмачніші національні українські та угорські страви, продегустувати легендарні місцеві вина та сири.

Також в місті розташовані унікальні термальні басейни, відомі на всю Україну. Якщо ви шукаєте бази відпочинку Закарпаття з басейном, краще Берегово не знайти.

Прочитайте повністю
ТЕРМАЛЬНI ВОДИ УКРАIНИ

Термальні води здавна використовують у всьому світі. В закарпатській області термали зараз набувають дуже велику популярність, тому що за останні часи рівень сервісу значно вдосконалився і сьогодні приваблює навіть закордонних туристів.

Відпочинок на термальних водах Закарпаття може проходити в будь-яку пору року. Розвинена інфраструктура та безліч розваг також додають переваги. Такий розвиток місцевість отримала завдяки тектонічній будові, що містить багато розломів. При цьому поверхневі води проникають глибоко в надра землі, просочуючись крізь ці розломи. Там вони насичуються мінералами і прогріваються, а далі під великим тиском витісняються на поверхню.

Це унікальне явище не може не дивувати, а факт, що такий природний скарб знаходиться в Україні є справжнім приводом для гордості. Якщо ви шукаєте місце для лікування, відпочинку чи насолоди, обирайте відпочинкові комплекси Закарпаття з басейном. Термальна вода в таких басейнах має цілющі властивості і добре оздоровлює весь організм.

Прочитайте повністю
ГОТЕЛI З ТЕРМАЛЬНИМИ БАСЕЙНАМИ

У комплексі «Жайворонок» в Берегово можна відвідати термальні басейни з водою, яка має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. До уваги відвідувачів критий термальний басейн, термальний басейн під накриттям, басейн з прісною водою насиченою кремнієм, термальний басейн джакузі та дитячий термальний басейн.

В комплексі «Жайворонок» ви знайте все необхідне для гарного відпочинку. Гостям пропонуються номери різних класів, які відрізняються високим рівнем сервісу і конкурентними цінами. Ми стежимо за рівнем нашого сервісу і намагаємося, щоб усі наші Гості отримали максимум задоволення від перебування в Готелі комплексу. У номерах незалежно від класу, є все необхідне для комфортного проживання.

На території комплексу є власна парковка з охороною, кафе, ресторан, тренажерний зал, винний погріб, соляні кімнати, конференц-зал, центр здоров’я та лазні. Завітайте у «Жайворонок» і самостійно оцініть переваги комплексу.

Прочитайте повністю