Групові тури на термальні води Закарпаття

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Групові тури на термальні води – це прекрасна альтернатива звичному відпочинку на морі, що дозволить добре провести час та оздоровитися. Оскільки більшість термальних джерел в Україні розташовані у Закарпатті, Вам навіть не доведеться витрачати багато часу на поїздку за кордон. Щоб приєднатися до групового туру достатньо зробити запит в місцеві турагенції, а щоб забронювати номер або замовити певний перелік послуг, треба просто звернутися до адміністрації оздоровчого комплексу «Жайворонок», контакти якого вказані на офіційному сайті zhayvoronok.net. Групові тури на термальні води дозволять насолодитися цілющими джерелами, відвідати найкрасивіші місця Закарпаття та поринути у неповторний колорит цієї місцевості.

ГРУПОВІ ТУРИ НА ТЕРМАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЗАКАРПАТТЯ

Перевагою групового туру є те що Ваша подорож буде заздалегідь спланована. З боку туристичного агентства може надаватися різний спектр послуг в залежності від вартості екскурсії. Групові тури на термальні джерела – це найприйнятніший варіант для людей, які люблять подорожувати у великій веселій компанії та знайомитися з однодумцями. Комплекс «Жайворонок» в якому розташовані великі криті та відкриті басейні з термальними водами пропонує Гостям наступні послуги:

  • Відвідування термальних джерел
  • Проживання у готелі на території басейнів
  • Харчування смачними стравами української, угорської та європейської кухні
  • Відвідування спа та медичного центру
  • Оздоровчі фізіо-терапевтичні процедури
  • Відвідування соляної кімнати
  • Відвідування лазні
  • Екскурсії по старовинному місту Берегово та відвідування винного погрібу
  • Дегустація вишуканих закарпатських вин
  • Пілінг рибками та інші косметологічні послуги

З повним переліком послуг Ви завжди зможете ознайомитись на нашому сайті. Для керівників туристичних груп доступна інформація про види готельних номерів та меню закладів харчування комплексу. Якщо під час туру планується проведення семінарів чи інших заходів, для Вас буде доступна простора конференц зала, узгодити відвідування якої можна звернувшись по зазначеним телефонам.

ТЕРМАЛЬНІ ТУРИ

Термальні води дуже корисні для здоров’я та відновлення захисних сил організму. Тому вони є популярними серед людей різної вікової категорії. Хімічний склад води є неповторним та має унікальний вплив на всі системи та органи. Термальні тури дозволять поєднати відновлення здоров’я та приємний відпочинок, наповнений новими враженнями та знайомствами. Місце знаходження джерел – це додаткова перевага для любителів старовинних європейських міст, які мають свій неповторний колорит та історію. Місто Берегово чекає на Вас, лише тут недалеко від кордону з Угорщиною ви зможете відчути поєднання культур та щиру гостинність. Екскурсійні тури на Закарпаття стануть незабутнім враженням на довгі роки.

Щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка звертайтесь за телефоном: +38 093 24 0000 7