Найкращі санаторії України – курорти Закарпаття

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Санаторії України ціни в багатьох з яких доступні для кожного – це чудова нагода не лише оздоровитися, а й повноцінно відпочити. Навіть якщо ви не маєте проблем зі здоров’ям – зміна обстановки та відвідування цікавих місць буде корисною для загального стану організму. Великою популярністю в Україні користуються наступні оздоровчі заклади:

 • санаторії для лікування органів дихання
 • санаторії України для лікування нервової системи
 • санаторій лікування хребта
 • санаторії лікування суглобів
 • санаторії для лікування органів дихання у дітей

Всі ці заклади розташовані по всій території країни, отже кожен зможе обрати місце для лікування, відповідно до своїх потреб та можливостей. Звісно, якість відпочинку та оздоровлення буде залежати від розташування та рівня закладу. Рекомендується зупиняти вибір на більш екологічно чистих та віддалених від мегаполісів місцях, тому що незабруднені вода та кисень – це найперші ліки! Оцінка «Найкращі санаторії України» не є повністю коректною, тому що одні заклади більше спеціалізуються на лікуванні тих чи інших систем організму, але пропонують мінімальний сервіс, інші здійснюють підтримуючі фізіотерапевтичні процедури, але мають добре розвинену інфраструктуру, а є заклади в яких пропонується скористатися природними лікувальними джерелами залежно від їх топографічного розташування.

Ось перелік який містить не найкращі санаторії України, а найбільш популярні, отже дати оцінку їм зможете лише ви самі, ознайомившись більш детально з характеристиками: Трускавець – рівень та якість обслуговування залежить від ціни та місця вашого розташування, загалом відгуки в різному діапазоні. Курорт не відрізняється европейською інфраструктурою та різноманіттям видів відпочинку. Санаторій «Деренивська купіль» – гарне розташування та сучасний рівень сервісу, але ціни розраховані на бюджет віще середнього. Санаторій «Термал Стар» – проводить лікувальні процедури та орієнтований на активний відпочинок. ДП Санаторій «Поляна» проводить лікування у наступних напрямках: реабілітація хворих після різних видів оперативного втручання, лікування органів травлення та дихальної системи, корекція ендокринної системи. Санаторій має більш медичний напрямок. Оздоровчий комплекс «Жайворонок» в Берегово – це сучасний комплекс в якому вдалося поєднати європейський сервіс і помірні ціни, розраховані на різних відпочивальників. Унікальність комплексу в тому, що на його території знаходяться термальні джерела та найбільший в Україні критий термальний басейн. Оздоровлюватись в цих басейнах можна цілий рік. Окрім цього лікування можна поєднати з різноманітними екскурсіями та відвідуванням цікавих місць міста Берегово, яке поєднує неймовірну природу Закарпаття та Угорський колорит.

Гостям комплексу доступні готелі з номерами різного класу, бари ресторани, кав’ярні та кафе. На території комплексу також розташований спортивний зал, лазня на дровах та соляна кімната – галокамера. Окрім загальних фізіотерапевтичних процедур тут пропонують апаратні та косметологічні послуги. Отже, розглядаючи санаторій Берегове Закарпаття – «Жайворонок» це місце, яке виправдає очікування та подарує гарне самопочуття.

ЛІКУВАЛЬНІ САНАТОРІЇ ЗАКАРПАТТЯ – НАЙКРАЩІ ЛІКУВАЛЬНІ САНАТОРІЇ УКРАЇНИ

Санаторії західної України за останні часи мають чималий попит, тому що поєднують лікування з красивою карпатською природою та більш сприятливу екологічну ситуацію у порівнянні з іншою частиною країни. Ще однією перевагою Закарпаття є розташування термальних джерел, насичених великою кількістю корисних для організму сполук: гідрокарбонатів, кальцію, магнію, фтору, йоду, амонію, кремнію, сірководню та інших. Зазначений рівень мінералізації неможливо відтворити штучно тому карпатські термальні джерела – унікальне явище та природний лікар. Тож, якщо ви плануєте купити путівку в санаторій, обирайте східну Україну. Поєднуючи більш сучасний, схильний до європейського сервіс та українську щирість, ці місця подарують вам не лише здоров’я, а й позитивний заряд. Якщо порівнювати санаторії України ціни Закарпаття мають найліпше співвідношення ціна-якість.

САНАТОРІЇ ЗАКАРПАТТЯ З ТЕРМАЛЬНИМИ ВОДАМИ

Одним з найкращих оздоровчих комплексів Закарпаття с термальними водами є «Жайворонок», завдяки сучасній інфраструктурі та найбільш комфортним умовам відпочинку. Комплекс розташований в м. Берегово Закарпатської обл., на вул. Шевченка,112. Термальна вода в басейнах комплексу надходить з глибини 1150 м і не піддається хімічній обробці, тобто зберігає всі лікувальні властивості. Ця вода рекомендована для лікування нервових захворювань, опорно-рухової системи, серцево-судинної системи та людям з надлишковою вагою. Якщо вам потрібна реабілітація після інсульту – термальні води Берегово також принесуть користь.
Менші за масштабами санаторії ви зможете знайти в місті Виноградів, селі Барвінок, Велятино та Нижнє Солотвино. Відвідавши санаторії Закарпаття термальні води яких вже отримали високу оцінку навіть у закордонних туристів, ви зможете добре оздоровитися на весь наступний рік.

САНАТОРІЇ ЗАКАРПАТТЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СУГЛОБІВ

Згідно з останніми дослідженнями кожна друга людина має проблеми з опорно-руховим апаратом через малорухливий спосіб життя або віковий фактор. Тож як же обрати для лікування суглобів санаторій, який виправдає очікування. Термальна ванна, завдяки тиску, виробленому водою та мінеральним сполукам, ідеально підходить для лікування суглобів, хворобливих синдромів і аміотрофій. Це дуже важлива терапія в програмах реабілітації після травм, переломів або хірургічних операцій. Крім того, хімічний склад води сприяє одужанню при хронічних запальних процесах, а також при різних формах дерматозу. Термальні ванни слід приймати при:

 • артрозі, подагрі, артриті, поліартриті,
 • остеохондрозі хребта
 • після протезування суглобів
 • періартриті, радикуліті тощо

Поєднання терапії термальною водою з масажем, фізіопроцедурами та гімнастикою забезпечить найкращий результат. Основні санаторії Закарпаття для лікування суглобів: Жайворонок (Берегово), Теплиця м.Виноградів, Поділля, Хмельник тощо.
В оздоровчому комплексі «Жайворонок» в м. Берегово ви зможете пройти наступні процедури:

 • магнітно-роликовий вакуумний масаж, рекомендований при міозитах, остеохондрозах, невритах суглобів, шийного відділу та спини.
 • Процедури для зміцнення судин, лімфо дренаж, лікування варикозу, зменшення або видалення сітки невеликих капілярів.
 • Ультразвукова терапія, що знімає фібрози, набряки, має протизапальну функцію, зігріває.
 • Хондропротекторні процедури – лікування хрящової та кісткової тканини
  Електрофорез, реабілітація, лімфо дренаж, відновлення роботи м’язів.
 • Комплексні протизапальні процедури

На який результат можна очікувати після курсу процедур: зменшення або зникнення болю та запальних процесів; зникнення скутості рухів і контрактури; нормалізація тиску; відновлення нервової системи; нормалізація основних функцій суглобів; поліпшення кровообігу; зменшення набряків. Але візьміть до уваги, що чарівної пігулки не існує і результат лікування залежить від вашого первинного стану, стадії хвороби та кількості терапевтичних процедур.