Відпочинок і оздоровлення в комплексі “Жайворонок”

13 Листопада, 2023
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Комплекс “Жайворонок” допоможе Вам ефективно протистояти сезонним хворобам, оздоровитися і добре відпочити перед настанням зими. Пропонуємо відвідати термальні басейни з водою хімічний склад якої неможливо відтворити штучно. Лікувальні властивості термальних вод Берегово відомі на всю Україну. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м.

На території комплексу працює сучасний медичний центр. До послуг центру входять: магнітотерапія, фізіотерапія, ударно-хвильова терапія, ультразвукова та електротерапія, лазеротерапія, карбоксітерапія, бальнеологічні ванни.

Для профілактики та лікування лор-органів, бронхолегеневої системи та шкіряного покрову Ви зможете відвідати галокамеру (соляну кімнату). Суть процедури полягає у вдиханні соляного повітря. Чинний фактор галотерапії – це сухий аерозоль природної кам’яної солі.

Римська баня та екологічна баня на дровах – ідеальний спосіб профілактики різних захворювань. Баня сприятливо діє на нервову, серцево-судинну та дихальну систему, також активізує обмінні процеси в організмі. Судини, завдяки таким процедурам, викидають всі шкідливі речовини, тим самим очищуючи свої стінки.

Завершити комплекс процедур можна відвідуванням SPA. До вашої уваги розслаблюючі та лікувальні масажі, догляд за обличчям та тілом, пілінг рибками Fish SPA.

З радістю чекаємо на Вас! Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Шевченка, 112