Центр здоров’я комплексу «Жайворонок»

05 Жовтня, 2023
Отримати консультацію

Отримати консультацію

В “ЦЕНТРІ ЗДОРОВ’Я” ви зможете пройти такі фізіотерапевтичні процедури як: магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, електротерапія, ультразвукова терапія, лазеротерапія. Для проживаючих нашого комплексу первинна консультація лікаря безкоштовна!!! Також доступні бальнеологічні ванни з унікальним вмістом води. Графік роботи центру з 09:00 до 18:00. Інформація за номером +380 99 637 92 06 Переглянути деталі

В нашому комплексі Ви також зможете пройти програму реабілітації після COVID-19, яка спрямована на лікування наслідків перенесеної коронавірусної хвороби. Більшість пацієнтів після одужання стикаються із низкою довгострокових ускладнень. Найчастіше трапляються ускладнення з боку дихальної системи. Також можливі ускладнення в галузі травної, серцево-судинної, сечової та статевої систем. Виявляються проблеми у частині нервової системи та погіршення психоемоційного стану. Відбувається загострення хронічних захворювань та станів. Наш лікар розробив програму реабілітації Anti-COVID-19, спрямовану на  усунення довгострокових наслідків хвороби. Програма включає в себе:

  • УВЧ – терапію та ультразвукову терапію.
  • Магнітотерапію, термальні (бальнеологічні) ванни.
  • Масажі та відвідування соляних кімнат.

Програма реабілітації найкраще допоможе Вам відновити здоровий стан організму та мінімізувати вплив вірусу на Ваше здоров’я.

Чекаємо вас за адресою: Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Шевченка, 112. тел: +380 99 637 92 06