Термальні басейни України та їх переваги

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Багато українців навіть не здогадуються про існування в Україні геотермальних вод. Зазвичай популярним в нашій країні є відпочинок на морі чи річці, проте термальні джерела мають значну перевагу та є дуже корисними для здоров’я. Основна користь – це насичення організму мікроелементами природним шляхом без хімічних препаратів. Перевагою термальної води є її склад, багатий на дуже важливі для життєдіяльності організму сполуки, які беруть участь в кровотворенні, обмінних процесах, зміцнені імунітету. Науково доведений позитивній лікувальний влив на серцево-судинну, травну, дихальну опорно-рухову та інші системи. Лікувальні води розташовані переважно в західній Україні, їх розташування в цій місцевості зумовлено наявністю магматичних інтрузій, що сформувалися під впливом вулканічної активності. Геотермальні води Закарпаття це унікальне природне явище, яке дозволяє не лише покращити фізичний стан, а досягти гармонії та повного розслаблення.

ДЕ РОЗТАШОВАНІ ПРИРОДНІ ТЕРМАЛЬНІ БАСЕЙНИ В УКРАЇНІ

Термальні басейни розташовані переважно в західній частині нашої країни на Закарпатті. Вони відрізняються за температурою та наявністю тих чи інших сполук. Багато закладів цього регіону пропонують відпочинок на термальних джерелах с проживанням. Як правило перед відвідуванням чи бронюванням номера, можна ознайомитись з особливостями хімічного складу води та її температурними показниками. Таким чином, геотермальні ванни забезпечать найефективніший результат.

Більшість оздоровчих центрів пропонує відкриті термальні басейни, якщо ж Вас цікавить закритий термальний басейн, такий є тільки в оздоровчому комплексі «Жайворонок», що розташований в колоритному місті Берегово, недалеко від кордону з Угорщиною. Крім цього, тут є декілька відкритих купалень, готель, заклади харчування, розважальні заклади для дорослих та дітей.

ПЕРЕВАГИ ТА КОРИСТЬ ТЕРМАЛЬНОЇ ВОДИ

Основною перевагою і цінністю термальної води є її унікальна здатність лікувати різноманітні хвороби природним шляхом. Підхоплюючи всі корисні сполуки порід сформованих в цій місцевості, термальні води мають колосальний вплив на організм. Гідрокарбонати, які присутні в термальній воді, підтримують правильний рівень Ph (кислотності), деякі вчені стверджують що порушення рівня кислотності є сприятливою умовою розвитку ракових захворювань, тож термальна вода є додатковою профілактикою в цьому випадку. Переваги термальної води для організму в наявності калію, магнію, кальцію, фтору, йоду та інших сполук, кожна з яких діє за призначенням. Позитивний влив джерел доповнюється фізичною активністю під час плавання. Вдихаючи мінералізовані пари, відбувається оздоровлення органів дихання.

ОЗДОРОВЧО-РЕКРЕАЦІЙНІ ЗАКЛАДИ УКРАЇНИ

Останнім часом набувають популярності не окремі джерела з термальною водою, а рекреаційні заклади, де може відпочити вся родина. Дуже зручно, коли корисні терми розташовані на території готелю. Оздоровчий комплекс «Жайворонок» пропонує відвідувачам та гостям з різноманітних куточків світу, комфортний відпочинок, здатний вдовольнити найвибагливіші потреби. Наявність критих та відкритих басейнів з термальною водою, підігрітою самою природою, дозволяє приймати ванни цілий рік. Налагоджена система харчування та сучасні готельні номери різного класу дозволять вам відпочити з максимальним задоволенням. Тож якщо Ви бажаєте поєднати відпочинок з лікуванням – термальні басейни України це найкращий варіант.