Що відвідати в Берегово

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Багато туристів навіть не здогадуються про наявність деяких унікальних місць, про які варто дізнатися. Одним з таких місць є невеличке місто Берегово, що простяглось недалеко від кордону з Угорщиною. Місто знаходиться у Закарпатській області. Разом з тим Берегове – це одне з найбільших угорських міст на території України. Якщо ж Вас цікавить що відвідати в Берегово і чим це місце визначне, наш туристичний огляд допоможе у цьому. Унікальність і туристично-рекреаційна цінність міста полягає у поєднанні угорського колориту (довгий час ця територія знаходилась у володінні Угорщини та навіть зараз більша частина населення це етнічні угорці), унікальної природи та наявності геотермальних джерел, що мають лікувальну властивість.


ЩО ВІДВІДАТИ В БЕРЕГОВО: ТОП 5 МІСЦЬ

Навіть якщо у Вас не буде чіткого уявлення що відвідати в Береговосаме місто та його старовинна архітектура, дозволять с задоволенням провести час, прогулюючись затишними вулицями міста. Однак, щоб відчути весь колорит місцевості радимо вам відвідати наступні культурні заклади:

  • Архітектура: Воздвиженський костел, Графський двір, Міський суд, Єврейська ритуальна лазня, Берегівський “горбатий” міст через канал Верке, старий винний підвал, музей в замку графа Габора Бетлена, палаци Мейгеша і Кубовіч, Казино Берег («Золотий павич»), Палац графів Шенборнів
  • Виноробство: Берегово відоме на всю Україну як виноробне місто. Тут розташовані винні погреби, в яких можна дізнатися про старовиний спосіб вироблення вина. Дуже цікавий для туристів фестиваль вина та виноробства, що проходить 8-9 березня на центральній площі Лайоша Кошута.
  • Музеї: музей Берегівщини розміщений у палаці, який був збудований трансільванським князем Габором Бетленом; Краєзнавчий музей-дозволяє дізнати про історію міста від найдавніших часів до сьогодення.
  • Храми: римо-католицький костел Воздвиження Чесного Хреста на площі Ференца Ракоці II; реформатська церква на площі Кошута.
  • Термальні джерела: це родзинка цього регіону, відвідати їх люди їдуть з усієї країни і навіть с закордону. Лікувальні властивості геотермальної води відомі с давніх часів, її хімічний склад неповторний, а температура дозволяє купатися навіть взимку.

Одним з найбільших туристично-рекреаційних місць Берегово є оздоровчий комплекс «Жайворонок», в якому розташовані сучасні термальні басейни. На території комплексу також знаходиться затишний готель, заклади харчування та відпочинку. Тож якщо Ви шукаєте де зупинитись в Берегово, «Жайворонок» – це місце, яке подарує комфорт та відпочинок.