Святкування нового року в Берегово

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Де відсвяткувати Новий Рік яскраво і так щоб він запам’ятався? Якщо ви бажаєте відчути нові позитивні емоції та урізноманітнити звичне свято, обирайте колоритне місце, яке поєднує відпочинок та нестандартне проведення часу. Одним із таких місць є Закарпаття. Святкування Нового Року серед гарних краєвидів та автентичних історичних місць користується великою популярністю у людей різного віку. Закарпаття пропонує відпочинок на будь-який смак і поєднує сучасний сервіс з національним колоритом. Тут ви зможете поринути в атмосферу щирої гостинності, відвідати міста та селища з неповторною природою та насолодитися смачними карпатськими смаколиками.

СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ В БЕРЕГОВО

Берегово – це унікальне місто в Закарпатській області, яке дозволяє побувати закордоном, не виїжджаючи з України. Красиве затишне містечко практично на кордоні з Угорщиною поєднує неймовірну архітектуру, колорит європейських міст та має багатий історичний садок. Святкування нового Року в Берегово сподобається людям, які цінують відпочинок, наповнений новими враженнями та культурним колоритом. Берегово має цікаву історію, деякий час місто перебувало під владою угорських, польських, трансильванських, а також австрійських правителів та мало назву «Берегсас». Також до 1938 року перебувало у складі Чехословаччини. Оскільки місто було столицею комітату (одиниця територіального розподілу в Угорщині), багато будинків відображають велич часів, за яких вони були побудовані. Крім цього Берегово є столицею виноробства. Тут на схилах біля річки «Верке» розкинулися розкішні виноградники, з яких місцеві винороби виготовляють різноманітні вина за стародавніми рецептами. Якщо ви шукаєте де відсвяткувати Новий Рік – це Закарпатське містечко саме для вас.

ЧИМ ЦІКАВЕ СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ В БЕРЕГОВО

Родзинкою міста є унікальні термальні води, які дозволяють купатися цілий рік. Оскільки вода в купальні підіймається з глибин вже гарячою, вона не потребує спеціального підігріву. Хімічний склад цієї води має лікувальні властивості та запобігає розмноженню шкідливих мікроорганізмів. Погодьтесь, відсвяткувати Новий Рік поринувши в термальні води джакузі чи басейну не тільки дуже незвичайно, а й корисно для здоров’я! Для туристів на період свят зазвичай організовано багато екскурсій, в тому числі в сусідню Угорщину. Крім цього ви зможете відвідати багато історичних культурних та архітектурних пам’ятників, стародавні винні погреби і маєтки князів – правителів міста.

Відвідати термальні води можна в комплексі «Жайворонок». На території комплексу розташовані: готель, ресторан, кафе, лазні, медичний центр, спа, тренажерна зала, соляна кімната, косметологічний кабінет, винний погріб тощо. На новорічну ніч для гостей комплексу підготовлена спеціальна святкова програма, найсмачніше меню та багато цікавого. Замовити столик на Новий Рік в комплексі «Жайворонок» можна звернувшись за вказаними на сайті телефонами.

Подорожуйте, отримуйте нові враження та насолоджуйтесь життям незалежно від місця перебування! Вдалого святкування Нового Року!