Термальні джерела Закарпаття в Берегово

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Для тих хто шукає оздоровчий відпочинок в Україні та прагне відвідати гарні місця, відкриттям стануть термальні джерела Закарпаття в Берегово. Це унікальне явище виникло внаслідок магматичних інтрузій, що сформували специфічний склад земної кори. Наявність магматичних порід обумовлена вулканічною активністю на території Берегова. В цьому місці вода насичена безліччю корисних сполук. Термальні джерела Закарпаття в Берегово – це лікувально-оздоровчі води, які містять сірководень, магній, йод, амоній, кальцій, гідрокарбонати, фтор, оксид кремнію, хлориди. Мінералізація становить 24 MГ/ДМ3. Унікальність джерел полягає в тому, що гаряча вода під тиском підіймається з глибини близько 1200 метрів та зберігає свій первинний склад, тобто додатково не обробляється. Також немає потреби в додатковому підігріві, оскільки температура води на гирлі становить близько 58 градусів та подекуди потребує охолодження.

Термальні джерела Закарпаття в Берегово насамперед мають оздоровчі властивості. Насичення води комплексом сполук надає їй певний колір та запах. Оздоровлення відбувається не лише при безпосередньому контакті зі шкірою, а й під час дихання. Гарячі джерела з термальною водою корисні для серцево-судинної системи, органів дихання, опорно-рухової системи, нервової системи. Вони допоможуть при цукровому діабеті, ожирінні, астмі та вплинуть на посилення імунітету.

Термальні джерела Закарпаття в Берегово часто використовують у спа-салонах для покращення стану шкіри, омолодження та догляду за волоссям. Купання в термальних водах позитивно впливає на психічний стан людини, нервова система стабілізується, зникає відчуття стресу, тривоги та депресії. Дуже корисним є також виконання фізичних вправ у басейнах з термальною водою.

ДЕ ВІДПОЧИТИ НА ТЕРМАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛАХ ЗАКАРПАТТЯ

Щоб поєднати комфорт с первозданною природою достатньо зупинитися в сучасному оздоровчому комплексі, в якому можна відвідувати термальні басейни на території готелю. Такий підхід є найзручнішим оскільки перебуваючи в одному місці ви маєте змогу відвідувати термальні джерела Берегова, жити в комфортних умовах, харчуватися, проводити різноманітні оздоровчі та косметологічні процедури. Прикладом такого комплексу є «Жайворонок». Це сучасний заклад відпочинку та оздоровлення, який пропонує своїм гостям повний спектр необхідних послуг. Комплекс розрахований на всі вікові категорії. На його території розташований сучасний готель з номерами різного класу, тренажерна зала, декілька закладів харчування, різні види купалень, сучасні лазні, соляна кімната, медичний центр. Тут можна відвідати косметологічні процедури. Родзинкою комплексу є винний погріб з колекцією вин Берегівщини, які можна продегустувати, відвідавши цікаву екскурсію.

Не менш цікавим стане відвідування центру угорської культури Закарпаття – міста Берегово термальні джерела якого вже є візитівкою краю. Місто відоме як Закарпатська столиця вина, тут розташовані старовинні винні погреби, в яких збережено технологію виноробства, яка використовувалась декілька століть тому. Улюбленими місцями туристів є Берегівський Лувр часів Австро-Угорської імперії, Палац трансильванських князів Бетленів, Костел Воздвиження Святого Христа, Палац графів Шенборнів та Закарпатський угорський педагогічний інститут. Відвідуючи Закарпатські термальні джерела не втрачайте можливість насолодитися берегівським колоритом.

ТЕРМАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЗАКАРПАТТЯ ЦІНИ

Щоб вдало спланувати відпустку необхідно врахувати всі витрати. Якщо ви не бажаєте самостійно займатися організацією відпочинку можна завжди звернутися до тур операторів, які спеціалізуються на відпочинкових турах у Закарпаття. Але в будь-якому разі буде не зайвим ознайомитись з переліком послуг і тарифами. Дізнатися більш детальну інформацію для відпочинку в комплексі «Жайворонок» можна за посиланням термальні джерела Закарпаття ціни.

Бажаємо Вам знайти найприємніший вид відпочинку, подорожуйте та відкривайте для себе Україну!