Відпочинок в Закарпатті

03 Травня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Обираючи серед українських областей місце для відпочинку, здатне залишити приголомшливі враження, зупиніться на території «Закарпаття». Це абсолютно дивовижний край з унікальною природою, кліматом і місцевими звичаями. Відпочинок в Закарпатті допоможе поринути у казкову атмосферу, де запаморочливі гори підносяться вгору, немов бажаючи пронизати своїми гострими списами небо. Це особливий світ, що зберіг традиції і народні звичаї, сформовані багато років тому. Що ж стосується архітектури: область, буквально вся пронизана духом історії, спокою і гордості за можливість збереження минулого в первозданному вигляді. Розглядаючи тури по Україні, де пропонується цікавий відпочинок, врахуйте, що Закарпаття має тісний союз з Угорщиною, Румунією, Словаччиною та Польщею. Настільки близьке сусідство відкриває незліченну кількість можливостей, як для ділових людей, так і для шанувальників приємного відпочинку: від роботи, навчання до споглядальних прогулянок сім’єю.

ЗАКАРПАТТЯ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Якщо ви прагнете вирушити в подорож всією родиною і хочете добре провести час, Закарпаття пропонує широкий вибір видів відпочинку:
Старовинна архітектура Саме на цій унікальній території зібралося багато старовинних замків (наприклад, «Замок Паланок» в «Мукачево», «Невицький Замок»): десь збереглися лише руїни, а якісь конструкції – цілком діючі, занурюють відвідувачів в таємничий світ без сучасних технологій. Одне з найкоштовніших скарбів міста Берегово – замок графа Шенборна, побудований в кінці XIX століття.

Ця велична і романтична пам’ятка вже понад століття привертає увагу всіх гостей міста. Також дуже цікаво відвідати Графський двір (Берегово), який називають ще палацом знаменитого князя Трансільванії і короля Угорщини Габора Бетлена. Він є найстарішим світським будівництвом в місті, яке не перестає дивувати своїм зовнішнім оздобленням і захоплюючою історією. І це лише невелика частина архітектурних скарбниць регіону.

Термальні джерела Закарпаття – унікальне явище природи, що бере початок з глибоких надр землі, де розташовані найдавніші вулканічні породи. Для туристів такі джерела доступні у вигляді басейнів. Вода в цих басейнах нагрівається природним шляхом і є дуже корисною для здоров’я. Відвідати термальні басейни можна в комплексі «Жайворонок» в м. Берегово. Така відпустка буде незабутньою, якщо ви плануєте відпочинок на Закарпатті з дітьми.

Одже, який би напрямок не було вибрано – Ужгород, Берегово, Колочава, Кваси, Говерла і багато іншого – всі ці місця багаті дивовижними красотами. Тільки тут можна насолодитися найчистішим гірським повітрям, відвідати оздоровчі комплекси або відкрити щось нове для себе, торкаючись до часток історії. Тури в Закарпаття відкриють для Вас прекрасну природу: величні перепади рельєфу, народжені в низинах озер, що зачаровують своєю романтичною красою і оздоровчим ефектом, високі гори і водоспади. Вибирайте будь-яку локацію в Закарпатті, і ви неодмінно потрапите в найдивовижніші місця.