Відпочинок в Берегово – туристичні пам’ятки

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Якщо вас вабить відпочинок за кордоном, але їхати далеко немає бажання, ви зможете відвідати українські міста с неповторним колоритом – відпочинок в Берегово залишить незабутні спогади! Це місто поєднує українську щирість та угорську гостинність. Це історичний центр виноробства та цілющих термальних джерел, який включено до більшості туристичних маршрутів України. Якщо вам потрібні нові враження, просто завітайте у старовинне романтичне Берегово відпочинок у якому не залишить байдужим нікого. Місто знаходиться недалеко від кордону з Угорщиною біля невеличкої річки Верке поміж гірських пологих схилів та виноградників. Тут Ви зможете відвідати багато архітектурних і культурних пам’яток, насолодитися вином, яке виготовляється за старовинною технологією, прогулятися по вулицям міста та відчути цілющу силу термальних джерел.
Місто не дарма пронизане угорською культурою, за історичними даними, воно засноване родичем угорського короля герцогом Лампертом і з’явилося на карті Европи в 1063 році під назвою Лампертгаза. Щоб запобігти набігам половців, угорський король переселив в місто саксонців з Рейну і воно отримало назву Лампертсас. Саксонці «саси» почали добувати золото недалеко від міста та зробили насадження виноградників. Саме в цей період розпочинається історія виноробства. Сьогодні відома назва міста «Берегсас» – таку назву воно отримало, тому що було центром комітету Берег. Відпочинок Берегове Закарпаття пропонується багатьма туристичними агентствами, які допоможуть відвідати різноманітні історичні місця та дізнатися більш розвернуту інформацію.

БЕРЕГОВО – ЗАКАРПАТСЬКА СТОЛИЦЯ ВИНА

Місто прославилося на всю Країну своїм виноробством та проведенням тематичного фестивалю вина. Загалом захід проходить у березні, коли разом збираються найкращі винороби «Берегсасу», що об’єдналися у орден святого Венцела. Ці сучасні «лицарі» заснували фестиваль і є його невід’ємною частиною. Тут ви зможете спробувати різноманітні вина, придбати їх, знайти ділових партнерів чи дізнатися безліч цікавої інформації про виноробство. Фестиваль відбувається на головній площі, яка названа на честь Лайоша Кошута.

ВИННІ ПІДВАЛИ І ПОГРЕБИ БЕРЕГОВО

Приїхати в Берегово та оминути винні погреби це те саме, що побувати в Парижі і не побачити Ейфелевої вежі. Туристам пропонується завітати до музею виноробства в маєтку князя Габора Бетлена, якому понад 700 років. Тут представлені зразки популярних сортів винограду, стародавні прилади для його виготовлення та вина переможці різноманітних тематичних конкурсів. Одним із популярних місць також є «старий підвал», який існує вже понад 300 років. Якщо ви бажаєте не лише дізнатися історію виноробства, а й продегустувати різноманітні вина, вас чекає винний погріб комплексу «Жайворонок», який заснований у ХVІ столітті. Цей висічений у скелі погріб перенесе вас у стародавні часи і дозволить відчути атмосферу, за якої давні винороби робили свої вина. В комплексі окрім погребу з дегустаційною залою є декілька закладів, в яких ви зможете спробувати колоритні угорські та карпатські страви, такі як: банош с бринзою, бограч-гуляш, суп Боб Левеш, чалагач свиний тощо.

ТЕРМАЛЬНІ БАСЕЙНИ БЕРЕГОВО

Ще однією родзинкою міста є термальні джерела, які розташовані в цьому регіоні завдяки вулканічній активності та наявності магматичних інтрузій. Гаряча вода надходить на поверхню зі свердловин глибиною понад 1100 метрів залежно від місцевості. Склад води є лікувальним і відтворити його штучно неможливо. Вона містить такі важливі для організму елементи як: йод, кальцій, натрій, бром, магній та багато інших біологічних елементів. Термальна вода знищує хвороботворні мікроорганізми, оскільки вона потрапляє в басейни в необробленому стані і всі лікувальні властивості добре зберігаються. Завдяки природним термічним процесам купатися в термальних водах можна цілий рік. А поринути в цілющу теплу воду в термальному джакузі з видом на засніжені карпатські схили – це неймовірне задоволення!

Відвідати термальні джерела критого і відкритого типу можна в оздоровчому комплексі «Жайворонок», на території якого є декілька сучасних готелів, ресторанів, кафе, косметичних салонів тощо. Термальні джерела – це наче найкращий спа-салон для вашої шкіри і молодості. Ідентичні природні водойми є лише в Ісландії на Курильських островах і Новій Зеландії.

ТУРИСТИЧНІ ПАМ’ЯТКИ БЕРЕГОВО, ЩО ПОДИВИТИСЯ В МІСТІ

Берігівський Лувр – це будівля побудована угорським архітектором Ференсом Яблонським, яка виконана в стилі французького бароко. В ній за часів Австро-Угорської імперії знаходився Палац Правосуддя королівського суду. Пам’ятка знаходиться на площі Кошута.

Закарпатський угорський педагогічний інститут: відвідати його можна у палаці комітатського суду.

Також дуже цікаво буде переглянути перший угорський готель на площі Героїв. Це далеко не весь перелік місць, які ви зможете відвідати в славному місті «Берегсас». Тож відпочинок у Берегово буде дуже насиченим і цікавим.

ВІДПОЧИНОК В БЕРЕГОВО ЗАКАРПАТТЯ ЦІНИ

Відпочинок у Закарпатті Берегово – це відмінна альтернатива закордонному відпочинку, тому що місто гармонійно поєдную архітектуру і культуру Европи та демократичні українські ціни. Вартість відпочинку залежить від місця проживання та культурної програми. Сьогодні пропонується дуже багато різноманітних турів, вартістю від двох тисяч гривень, також можна замовити тури вихідного дня. Якщо ви не знайшли відповідний тур, просто завітайте в це місто і відвідайте всі цікаві для вас пам’ятки. За цим посиланням можна переглянути ціни на відвідування термальних басейнів. Що стосується проживання, його вартість залежить від класу готелю і номеру, але в місті дуже добре розвинена готельна інфраструктура і ви в будь-якому разі знайдете варіант, який задовольнить саме вас. Дуже популярним серед туристів є комплекс «Жайворонок» оскільки на його території розміщені: готель, заклади харчування, оздоровлення і відпочинку, а також різні термальні басейни. Окрім цього тут є старовинний винний погріб, де можна продегустувати найкращі вина. На сайті комплексу ви зможете дізнатися про всі тарифи і обрати собі номер для проживання.