Відпочинок на термальних водах Закарпаття взимку

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Прохолодна погода та морозні дні не привід відкладати відпочинок. Зима – це прекрасна пора року, щоб добре провести час та оздоровитися. Якщо ви прихильник активного способу відпочинку, найкращий варіант відвідати лижні курорти Закарпаття, а якщо вам подобається проводити час у гармонії та спокої, відпочинок на термальних водах Закарпаття взимку – це саме те що треба. Відвідати термальні джерела в Україні можна в Закарпатській області м. Берегово. Тут термальна вода, температура якої досягає 57 °C, надходить з магматичних інтрузій, які сформувалися під впливом вулканічної активності. Найбільшою цінністю такої води є те що вона насичена корисними сполуками та не піддається хімічній обробці. Цим обумовлені лікувальні властивості термальних джерел. Відпочинок на термальних водах Закарпаття взимку – це найкращий спосіб не лише відпочити, а й оздоровитися.

Ви отримаєте неймовірне задоволення від прогулянок старовинним містом Берегово, зможете відвідати музеї та винні погреби, в яких зберегли первинний інтер’єр минулих століть. Місто є осередком виноробства, тож неодмінно відвідайте дегустаційну залу та відчуйте смак справжнього Закарпатського вина. Після прогулянок містом ви зможете зануритись в теплі води та відчути повну гармонію. Щоб відпочинок в Закарпатті взимку був по справжньому корисним рекомендується поєднувати купання в термальній воді з активним відпочинком.

ТЕРМАЛЬНІ БАСЕЙНИ ЗАКАРПАТТЯ ВЗИМКУ

Незалежно від температури, купатися в термальних басейнах можна цілий рік. Завдяки тому, що вода підігрівається природним шляхом та додатково не обробляється, зберігається її максимальна користь для організму. В місті Берегово розташовані відкриті та єдиній в Україні критий басейн, що знаходиться в оздоровчому комплексі «Жайворонок». Термальні басейни Закарпаття взимку не менш популярні ніж улітку, оскільки в цей час додаткові сили та оздоровлення організму дуже доречні.

ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК НА ТЕРМАЛЬНИХ ВОДАХ ЗАКАРПАТТЯ

Щоб комфортно провести зимовий відпочинок на термальних водах Закарпаття, краще оселитися поблизу басейнів та обрати місце с розвиненою інфраструктурою. Оскільки перебування у термальній воді не повинно перевищувати регламентований час інструктори та персонал оздоровчого закладу мають слідкувати за тим скільки хвилин відвідувачі знаходяться у басейнах. Якщо дотримуватись інструкцій можна покращити загальний стан організму, окремих органів та систем.

ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК В БЕРЕГОВО

Запрошуємо провести ваш зимовий відпочинок в Берегово в оздоровчому комплексі «Жайворонок». На території закладу розташоване все необхідне для гарного відпочинку: готелі, ресторани, бари, лазні, термальні басейни, тренажерна зала, центр здоров’я, бджолина хатинка, spa тощо. Тут ви також зможете відвідати фізіотерапевтичні процедури. На території комплексу є винний погріб та соляна кімната. Це найкраще місце для людей різного віку.