Закарпатські купальні з термальною водою

zhaivoronok_kupalni

Чим холодніше погода за вікном, тим більше виникає бажання потрапити на відпочинок туди де тепло та сонячно. Але як бути коли до відпустки ще далеко або немає змоги їхати закордон. Найкращий вихід – закарпатські купальні з термальною водою! Це дивовижні місця, які поєднують єднання с природою та сучасну інфраструктуру. Тут Ви зможете не лише отримати задоволення від перебування в теплих водах, а й суттєво оздоровити організм. Склад термальної води неможливо відтворити штучно, він формується із різних порід, на які багатий даний регіон. Під дією високого тиску, вода підігріта природнім шляхом наче гейзер підіймається через свердловини та наповнює купальні. Вода не піддається хімічній обробці та зберігає первинний склад. Закарпатські купальні з термальною водою – це справжній лікувальний еліксир, що позитивно впливає на весь організм. Оскільки температура терм може досягати 58 °C вони не потребують підігріву і дозволяють купатися навіть в морозну погоду. Термальні води Закарпаття також використовують в косметології. Науково доведена користь терм для шкіри, волосся та нігтів.

 

Термальна вода Закарпаття та її особливості

Термальна вода Закарпаття має унікальний склад та збалансоване поєднання корисних хімічних речовин. До її складу входять: калій, магній, хлориди, йод, сірководень, кальцій, фтор, гідрокарбонати, амоній, оксид кремнію. Корисна не лише сама вода, а й випаровування яким людина дихає під час приймання ванн. Так до легень, а потів кров потрапляють корисні сполуки. Термальна вода Закарпаття має заспокійливий вплив на весь організм, вона знімає напруження та стрес. Характерною особливістю джерел є те що щойно добута вода є прозорого кольору, але при взаємодії з киснем колір змінюється. Це пов’язано з окисленням та є природним процесом. Середня глибина свердловин с яких надходить цілюща водичка біля 1200 метрів.

 

Закарпатські купальні з термальною водою в комплексі «Жайворонок»

Провести гарно незаплановану або заплановану відпустку, вихідні або свята запрошує комплекс «Жайворонок». Це сучасний рекреаційно-оздоровчий заклад, на території якого є все для гарного відпочинку. Тут розташований єдиній в Україні критий термальний басейн, відкриті купальні та джакузі. Перевагою комплексу є те що на його території біля басейнів розташований готель, заклади харчування, оздоровлення та відпочинку.

Гостям комплексу пропонуються сучасні номери різного класу. Це найкраще місце для поєднання ділових відряджень з відпочинком. На території закладу є конференц-зал, в якому можна проводити наради та семінари. Поціновувачі спа процедур можуть відвідати салон краси, масаж, пілінг рибками та провести омолоджуючи процедури.Якщо ви мрієте про гарний відпочинок – закарпатські купальні з термальною водою залишать незабтні враження!