Туристично-рекреаційні зони України

21 Квітня, 2022
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Туристично-рекреаційні зони України це місцевості, що мають великий природний, історико-культурний та туристичний потенціал. Такі місця гармонійно поєднують унікальні ландшафтні ресурси та інфраструктуру, необхідну для сучасного відпочинку. Природні рекреаційні зони допомагають добре оздоровитися, відпочити та відновити духовні сили. До переліку таких місць відносять національні парки, заповідники, береги річок і лимани, гірські та передгірські райони Закарпатської області. Особливе місце в цьому переліку займають термальні джерела, розташовані в Закарпатті. Це природні туристичні ресурси України, що набувають все більшої популярності у туристів з усього світу. Унікальність термальної води полягає у її хімічному складі, а саме збалансованій кількості корисних сполук, позитивний вплив яких на організм доведено науково. Вода, що підіймається з глибин біля 1200-1500 метрів насичується різноманітними сполуками, які потрапляють в її склад з магматичних інтрузій та порід. На гирлі температура такої води коливається біля 60-ти градусів та не потребує додаткового нагріву. Унікальність явища в тому що відновити штучно склад термальної води неможливо! Тож задумуючись де відпочити на західній Україні, згадайте про ці рекреаційні зони.


ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНІ ЗОНИ УКРАЇНИ ТА ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК

Влітку діапазон видів відпочинку розширюється і з’являється велика кількість варіантів як з користю провести відпустку. Якщо ж перед вами стоїть завдання не лише просто відпочити, а й оздоровитися та набратися сил на наступний рік – термальні джерела це найкращий варіант. Сьогодні відпочивальникам доступні сучасні зони відпочинку, які передбачають проживання біля витоків таких джерел. Одним з найпопулярніших термальних курортів Закарпаття є оздоровчий комплекс «Жайворонок», що розташований в місті Берегово (Закарпатська область). До складу комплексу входить сучасний готель, заклади відпочинку та харчування, закриті та відкриті термальні басейни різного розміру. Крім цього місто має багатий культурно-історичний спадок і дозволяє зануритись в атмосферу старовинного європейського колориту. Якщо ви шукаєте цікаві місця для туриста в Україні – Берегово вас обов’язково вразить та залишить добрі спогади. Чим цікаве місто можна ознайомитись за посиланням що подивитись в Берегово
Термальні води – це прекрасна альтернатива озерам чи річкам, вони внесуть різноманіття в літній відпочинок. Тож цікаві місця в Україні є, треба лише дізнатись про них більше.

КУДИ ПОЇХАТИ НА ВИХІДНІ В УКРАЇНІ

Для жителів західної та північно- західної України перелік рекреаційних зон значно розширюється, це дозволяє обрати різноманітний відпочинок на будь-який смак. Природна краса Закарпаття, гори, річки та озера цього регіону зачаровують та дозволяють отримати максимум задоволення від вікенду. Ви можете обрати як різноманітні екскурсії, відвідування історичних місць чи пам’яток, так і зупинитися на молодіжному відпочинку, програма якого включатиме екстремальні подорожі, подолання гірської місцевості тощо. Любителям релаксу радимо обрати затишні готелі або санаторії в рекреаційній зоні. Бажаючим поєднати відпочинок, оздоровлення та відвідування цікавих місць – пропонуємо відвідати термальні джерела м. Берегова. Який відпочинок ви б не обрали головне щоб він дозволив дійсно відпочити фізично та духовно. Подорожуйте Україною та відкривайте нові місця!