Відпочинок в Україні влітку

285A7123

З наближенням літа, українці починають планувати відпустку. Але де відпочити недорого в Україні. Найчастіше в теплий період перевага віддається відпочинку на морі. Це і можливість оздоровитися та відпочити від міської метушні. Доведено, що вода сприятливо впливає на організм дорослих і дітей, зміцнюється імунітет і виробляються гормони щастя – ендорфіни. Користь плавання для людського організму складно переоцінити: вправи призводять м’язи і тіло в тонус, покращують кровообіг і розвивають дихальну систему. Також плавання тренує витривалість і силу волі. Наш організм витрачає колосальні сили на боротьбу с забрудненістю та загазованістю міст, якщо додати ще численні стреси, до кінця року перед відпусткою маємо виснаження та загальне зниження життєвих сил. Отже, щоб відновити сили обов’язково давайте собі перепочити, бо рано чи пізно організм візьме своє. Але постає важливе питання «де відпочити недорого в Україні». Зараз найпопулярніші види відпочинку влітку – це відпочинок на морі чи озері, виїзди на природу, різноманітні фестивалі та ярмарки, відпочинок у Карпатах влітку, тури по старовиннім архітектурним пам’яткам. А чи існує спосіб поєднати всі ці види відпочинку? Виявляється існує.

Як вам відвідати одночасно термальні джерела, аналоги яких є лише на Курильських островах, в Ісландії та Новій-Зеландії та поєднати це з оздоровчими релаксуючими процедурами, фестивалями, відвідуванням старовинних пам’яток архітектури, екскурсіями та неймовірною природою Закарпаття? Виявляється в Україні є ще м’ясця здатні дивувати та викликати бажання повертатися сюди знов і знов. Тож відповідаючи на питання де можна відпочити на західній Україні – цікавий варіант пропонує комплекс «Жайворонок», розташований в м. Берегово недалеко від угорського кордону. Термальні купальні комплексу відомі на всю Україну, а оновлення інфраструктури за європейськими стандартами щорічно приваблює сюди навіть закордонних туристів. Тож відпочинок в Україні влітку може відійти від стандарту та потішити чимось незвичайним.

Куди поїхати на море влітку

Зараз для українців важливий не стільки вибір самого моря, а питання куди поїхати на море в Україні недорого. Наші громадяни мають можливість вибрати відпочинок біля Чорного або Азовського моря. За статистикою Азовське море вибирають сім’ї з дітьми, оскільки це найдрібніше море в Європі, а значить, швидко прогрівається. До того ж піщані пляжі зручні для відпочинку з маленькою дитиною. Зазвичай Азовське море вибирають ті, кого цікавить недорогий відпочинок на морі в Україні. До того ж, завдяки високому вмісту мікроелементів у воді, а також степовому повітрю, відпочинок на Азовському морі сприятливо позначається на здоров’я тих, хто страждає від легеневих захворювань. Але це не означає, що не потрібно їхати на Чорне море. Навпаки! На узбережжі також є безліч курортів, які підійдуть як для відпочинку з дітьми, так і веселою компанією. Розвинена інфраструктура і велика кількість атракціонів приваблюють туристів з усіх регіонів України та зарубіжжя. Тут також можна недорого і добре відпочити. Чорне море, завдяки високому вмісту сірководню, корисно при серцево-судинних захворюваннях. А морська вода і велика кількість соснових лісів на узбережжі, також як і Азовське, сприятливо позначається на легенях.

Термальні джерела України – відпочинок, оздоровлення та гарне самопочуття на весь рік!

Термальні джерела це гідна альтернатива поїздці на море, а в деяких випадках це навіть корисніше для організму. Високомінералізована вода, штучних аналогів якої не існує, позитивно впливає на всі системи та органи людини, покращує психо-емоціональний стан, позбавляє від хронічної втоми та депресії. Завдяки великій кількості мікроелементів, термальна вода широко використовується в косметології. Якщо поєднати ці цілющі властивості з фізичною активністю, яка виникає під час плавання – результат буде відмінний. Оскільки дані джерела знаходяться в екологічно чистій зоні на Закарпатті, до позитивного впливу води додається користь чистого повітря. Розвинена інфраструктура біля купалень передбачає безліч ресторанів, барів та різноманітних закладів, де можна гарно провести час.

Завдяки цьому літні тури по Україні дуже популярні серед туристів. Якщо ви завітаєте в м. Берегово на вас чекає багато цікавого. Тут ви зможете відвідати багато архітектурних пам’яток, старовинні винні погреби, завітати до галокамери (соляної печери), влаштувати собі сеанси релаксуючого спа або зробити фіш пілинг рибками. Вечірні прогулянки містом дозволять вам відчути дух старовинної Європи та єднання угорської та української культури. Відпочинок в Закарпатті влітку стане для вас найкращим спогадом, єднання з природою та задоволення від захоплюючої краси карпатських полонин викличе бажання повернутися сюди же не один раз.

Цікавий вікенд – куди поїхати на вихідні в Україні влітку

А як же бути коли до відпустки далеко, а так хочеться змінити обстановку та відпочити. В цьому випадку вам також на допомогу прийдуть термальні джерела. Купитися в них можна цілий рік, на відміну від моря. А якщо ви шукаєте відпочинок в Україні недорого, цей варіант буде теж прийнятний. Комплекс «Жайворонок» дозволить забронювати номер на вікенд та запропонує багато послуг, які зроблять ваш відпочинок більш насиченим. Окрім ванн з термальною водою гостям комплексу доступні масажі, спа- процедури, косметологічні послуги, фізіотерапевтичні процедури, спортивній зал, салон краси. Окрім цього на вас чекають екскурсії по місту, відвідування винного погрібу та дегустація найкращих вин Закарпаття. Ось основні пам’ятки міста Берегово, які ви маєте обов’язково побачити, якщо завітаєте сюди. Зробіть свій відпочинок в Україні влітку – незабутнім!