Правила проживання та бронювання

Правила проживання та бронювання

ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ У ГОТЕЛІ

 1. Загальні положення

1.1. Даними Правилами проживання у Готелі регламентуються відносини між оздоровчим комплексом “Жайворонок” (надалі іменується – “Готель”) та споживачами і замовниками готельних послуг та встановлюються основні вимоги щодо правил користування Готелем.

1.2. Дані Правила проживання у Готелі розроблені відповідно до Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України від 16 березня 2004 р. №19.

1.3. Гість зобов’язаний дотримуватись Правил проживання у Готелі та Правил пожежної безпеки.

1.4. Якщо Гість неодноразово порушує Правила проживання у готелі та/або Правила пожежної безпеки, що призводить до матеріальних збитків, та/або створює незручності для інших споживачів, Готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір (здійснити виселення).

1.5. Готель гарантує Гостям дотримання конфіденційності. Споживачі Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і готельних номерів. Готель залишає за собою право надавати на запит уповноважених державних органів всі необхідні їм відомості та інформацію.

1.6. Паління в Готелі заборонено. Адміністрація Готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації.

1.7. Відгуки та пропозиції по роботі Готелю можна залишити у адміністратора Готелю або на сайті Готелю. Також заповнити анкету у готельному номері, який знаходиться у папці інформації.

1.8. Режим роботи Готелю цілодобовий.

1.9. Встановлена у Готелі розрахункова година — 12 год. 00 хв. за київським часом.

1.10 Встановлена у Готелі година заїзду в номер 15 год. 00 хв. за київським часом.

1.11. При розміщенні дітей віком до 5 років (включно) із батьками в одному номері без надання додаткового ліжко-місця, плата за проживання дітей не стягується. За проживання дітей, яким надається окреме ліжко-місце стягується додаткова плата, яка залежить від віку дитини та періоду проживання. Ознайомитись з вартістю додаткового спального місця можна на сторінці Готелю “Жайворонок” в розділі “Ціни”. У вартість додаткового спального місця входить сніданок та користування басейнами по тарифу “цілий день”.

1.12.   Готель надає споживачу без додаткової оплати такі види послуг:

 • сніданок;
 • виклик швидкої допомоги;
 • побудка у визначений час;
 • виклик таксі;
 • доступ до інтернету на території Готелю через Wi-Fi зв’язок;
 • заміна рушників та постільної білизни;
 • довідкова інформація по місту;
 • наявність у номері відповідних засобів гігієни;
 • прибирання у номері щоденно та заміну постільної білизни одного разу в три доби
 • користування сейфом у номері;
 • послуги тренажерного залу;
 • послуги конференц-залу;
 • надання спеціально відведених місць для паркування чи стоянки транспортних засобів;
 • надання необхідного інвентарю (праска, чайник).

1.13. Готель надає Гостям за додаткову оплату наступні види послуг:

 • послуги харчування (ресторан, піцерія, кафе «Бістро», літнє кафе на території басейну);
 • послуги міні-бару (в номері);
 • масаж;
 • пілінг рибками ніг Garra Rufa ;
 • дегустація вин власного виробництва;
 • соляна кімната;
 • спа-послуги;
 • прання особистих речей;
 • прокат халатів (здійснюється на рецепції готелю на весь термін проживання)

1.14.  Зміна постільної білизни та рушників для ванної кімнати проводиться не рідше одного разу в три доби. Заміна рушників для басейну проводиться 1 раз на добу згідно з графіком у пункті обміну (з 8.00-10.00 к.ч). Заміна халатів у номерах категорії «люкс» не здійснюється, тобто надається на весь період проживання.

1.15. Контроль за дотриманням споживачами даних Правил здійснює Служба прийому і розміщення Готелю.

 1. Визначення термінів

У Правилах проживання у Готелі терміни вживаються у наступному значенні:

– споживач(Гість) — фізична особа, яка отримує послуги розміщення

– замовник — фізична або юридична особа, в тому числі, суб’єкт туристичної діяльності, яка укладає відповідний договір на надання готельних послуг від імені та на користь споживача і здійснює оплату за цим договором (надає гарантії щодо оплати за цим договором);

– служба прийому і розміщення Готелю (рецепція) – служба, яка займається прийомом, реєстрацією, поселенням і виселенням Гостя.

– готельна послуга — дії (операції) Готелю з розміщення споживача шляхом надання номера (місця) для тимчасового проживання в Готелі, а також інша діяльність, пов’язана з розміщенням і тимчасовим проживанням. Готельна послуга складається з основних та додаткових послуг, що надаються споживачу при розміщенні та проживанні в Готелі;

– номер — окреме приміщення, обладнане меблями, що складається з однієї або декількох кімнат, придатних для тимчасового проживання;

– бронювання – процес замовлення основних і/або додаткових послуг у Готелі, з метою отримання їх в обумовлені терміни конкретним споживачем або групою споживачів;

– підтвердження заброньованих послуг – згода Готелю щодо виконання замовленого обумовленого переліку основних і додаткових послуг згідно з заявкою;

– відмова в бронюванні послуг – відмова Готелю в бронюванні основних і додаткових послуг Готелю у визначений договором термін;

– анулювання – відмова замовника від заброньованих послуг. Анулювання поділяється на три види: своєчасне анулювання, пізнє анулювання, неприбуття.

– своєчасне анулювання – відмова замовника від використання заброньованих  послуг  не пізніше ніж за чотирнадцять діб до дати запланованого заїзду або в обумовлені договором терміни;

– пізнє анулювання – анулювання у термін не пізніше, ніж від тринадцяти діб до дати запланованого заїзду або в обумовлені договором терміни;

– неприбуття – фактичне неприбуття споживача, групи споживачів до Готелю у день заїзду або ануляція заброньованих послуг менше ніж за 24 години до вказаної дати поселення;

– дата заїзду – дата прибуття Гостя до Готелю;

– дата виїзду – дата виїзду Гостя із Готелю;

– розрахункова година – 12.00 година дня за київським часом, при настанні якої Гість повинен звільнити номер у день виїзду.

3. Порядок поселення у Готель і оплати послуг Готелю

3.1. Плата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюється готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картками, згідно чинного в Готелі прейскуранту цін на проживання. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в національній грошовій одиниці – гривні.

3.2. При  запізнені Гостя більш ніж на одну добу гарантована бронь анулюється, а здійснена передоплата за проживання поверненню не підлягає.

3.3. Номер (місце) в Готелі надається Гостям після пред’явлення паспортів або іншого документу, що засвідчує особу.

3.4. Гість повинен повідомити адміністрацію Готелю про бажання виїхати раніше обумовленого терміну. При цьому кошти повертаються.

3.5. За для запобігання матеріально-технічних втрат, Гість при поселенні залишає адміністратору Готелю страховий депозит у розмірі 500 гривень, який повертається при виселенні за умови цілісності міні-бару та інвентарю в номері.

4. Обов’язки Гостя Готелю «Жайворонок»

4.1. Гість зобов’язаний:

4.1.1. Дотримуватись порядку в Готелі, викидувати сміття виключно у спеціально відведених для цього місцях;

4.1.2. дбайливо ставитися до майна Готелю;

4.1.3. не вчиняти дій, що порушують спокій та заважають іншим Гостям;

4.1.4. дотримуватися правил Пожежної безпеки;

4.1.5. не допускати сторонніх осіб у номер;

4.1.6. при виході з номеру: закрити водопровідні крани, закрити вікна та двері балкону, вимкнути світло та апаратуру, що знаходиться в номері, зачинити двері номеру на замок;

4.1.7. при виїзді з Готелю у повному обсязі розрахуватися за всі надані послуги і здати ключ від номеру покоївці або черговому на момент виїзду;

4.1.8. у разі пошкодження майна Готелю Гість компенсує його  вартість у відповідності з внутрішніми документами Готелю;

      4.2. З метою забезпечення порядку та безпеки в Готелі Гостю протягом проживання у Готелі забороняється:

4.2.1. користуватися нагрівальними приладами;

4.2.2. заносити на територію Готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров’я оточуючих;

4.2.3. переставляти і виносити меблі з номера Готелю;

4.2.4. порушувати загальновизнані норми поведінки.

4.2.5. заподіювати шкоду майну Готелю;

4.2.6. для уникнення стійкого запаху, заборонено зберігати їжу з в’їдливими запахами.

4.2.7. за втрату (пошкодження) ключа та/або брелока від номеру, Гість зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 200 грн.

4.2.8. паління у номері. Гість зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 200 грн.

5. Відповідальність Готелю

5.1. За умови невиконання повністю або частково договірних зобов’язань, пов’язаних з наданням готельних послуг Готель залишає за собою право замінити їх на рівнозначні або вищого порядку.

5.2. Претензії скарги на обслуговування Готель приймає, розглядає і усуває тільки під час перебування Гостя у Готелі. Після виїзду Гостя з Готелю, претензії не приймаються і не розглядаються. Скарги і заяви Гостей повинні розглядатися адміністрацією Готелю згідно з чинним законодавством України.

5.3. У разі виявлення забутих речей Готель зобов’язаний негайно повідомити про це Гостя (за умови, що їх власник відомий). На письмову вимогу Гостя можлива пересилка йому забутих речей за рахунок Гостя. Забуті Гостем продукти харчування підлягають утилізації.

5.4. Готель звільняється від відповідальності за часткове або  повне  ненадання готельних послуг, якщо це стало наслідком форс-мажорних обставин (пожежі, стихійного лиха, удару блискавки, сильних дощів, вітрів, злив, ураганів, снігу, граду, смерчу, збою у подачі газопостачання, водопостачання та/або електропостачання)

6. Контроль за дотриманням правил

6.1. Контроль за дотриманням персоналом Готелю цих правил здійснюється адміністрацією Готелю.

6.2. З усіх інших питань, що не врегульовані цими правилами, відносини між Готелем та Гостем врегульовується чинним законодавством України.

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ НОМЕРУ

1. Бронювання номеру

Правила проживання та бронювання1.1.   Здійснюється на сайті,  за номером телефону +38 093 24 0000 7 або на рецепції готелю.

1.2. Для підтвердження бронювання вноситься передоплата протягом 24 годин:

 • при бронюванні 1 (однієї) ночі, вноситься повна оплата, тобто оплата за 1 (одну) ніч;
 • при бронюванні 2 (двох) ночей, вноситься повна оплата, тобто оплата за 2 (дві) ночі;
 • при бронюванні 3 (трьох) ночей, вноситься передоплата за 2 (дві) ночі;
 • при бронюванні більше 3 (трьох) ночей, вноситься передоплата у розмірі 50% від вартості бронювання.

1.3. Якщо передоплата не внесена протягом однієї доби після того, як був виставлений рахунок, бронювання анульовується автоматично.

1.4. При анулюванні бронювання:

 • за 14 ночей до поселення утримується вартість 1 (однієї) ночі проживання;
 • за 7 ночей до поселення утримується 2 (дві) ночі проживання;
 • за 3 ночі до поселення оплачені кошти не повертаються.

1.5. При поселенні оплата здійснюється за весь період бронювання.